Eggy Party Android Test Başladı

Yayıncı NetEase Games, Eggy Party için bir beta testinin başladığını duyurdu . Rastgele rakiplerden nefret etmek için başka bir neden.

Eggy Party, doğrudan Çin’den Fall Guys’a mobil bir alternatiftir . Sunucular kapatıldıktan sonra dosyanın kaldırılmasıyla proje için beta testi başlatıldı. Şimdiye kadar, platformlardan yalnızca Android’i onaylayabiliriz. Etkinliğin zamanına gelince, 9 Mayıs’a kadar oynayabilirsiniz. Birçok modda katılabilirsiniz. Üstelik karakteriniz sadece kendi başına koşmakla kalmıyor, aynı zamanda hızlanarak Kirpi Sonic şeklini alarak mekanlar arasında hızla ilerliyor.

Tabii ki, herkesi eğlendirmek için Eggy Party’nin geliştiricileri parlak renkler, hareketli müzik ve bir hatanın önündeki tüm başarıları geçersiz kıldığı zorlu mücadeleler ekledi. Bu CBT’nin oyun içi öğeleri satın alabilmesi bekleniyor, ancak tüm ilerlemeler sıfırlanacak. Geliştiriciler, bunun bu tür son test olacağına söz veriyor, ardından yalnızca resmi lansman. Pekala, pastadaki kiraz – katılım için unutulmaz ödüller alacaksınız.

Download Android PK (Telegram)

Download Android APK (Resmi Web Site)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.