AndroidiOS

Eggy Party Android Test Başladı

Yayıncı NetEase Games, Eggy Party için bir beta testinin başladığını duyurdu . Rastgele rakiplerden nefret etmek için başka bir neden.

Eggy Party, doğrudan Çin’den Fall Guys’a mobil bir alternatiftir . Sunucular kapatıldıktan sonra dosyanın kaldırılmasıyla proje için beta testi başlatıldı. Şimdiye kadar, platformlardan yalnızca Android’i onaylayabiliriz. Etkinliğin zamanına gelince, 9 Mayıs’a kadar oynayabilirsiniz. Birçok modda katılabilirsiniz. Üstelik karakteriniz sadece kendi başına koşmakla kalmıyor, aynı zamanda hızlanarak Kirpi Sonic şeklini alarak mekanlar arasında hızla ilerliyor.

Tabii ki, herkesi eğlendirmek için Eggy Party’nin geliştiricileri parlak renkler, hareketli müzik ve bir hatanın önündeki tüm başarıları geçersiz kıldığı zorlu mücadeleler ekledi. Bu CBT’nin oyun içi öğeleri satın alabilmesi bekleniyor, ancak tüm ilerlemeler sıfırlanacak. Geliştiriciler, bunun bu tür son test olacağına söz veriyor, ardından yalnızca resmi lansman. Pekala, pastadaki kiraz – katılım için unutulmaz ödüller alacaksınız.

Download Android PK (Telegram)

Download Android APK (Resmi Web Site)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.