EklentilerMinecraft

Coca Cola Kamyon Modu Minecraft MCPE

Coca-Cola Kamyon nihayet Minecraft’ın Bedrock Edition’ına ulaştı! Tamamen işlevsel, yarı römorklu (4 koltuklu) kamyon tanıtımı. Orijinal Cola-Cola Noel Kamyon reklamı 1995 yılından itibaren geliyor, bugüne kadar bu reklam tam anlamıyla dünya çapında gitti ve bugün bunu bilmeyen birini bulmak oldukça zor. Yani, araca binmeyi veya kamyonu sürmeyi hayal ettiyseniz, bu Minecraft aracılığıyla hayalinizin gerçekleşmesi için bir şans.

Oluşturan: Nogard ( Twitter , YouTube , Facebook )

Hakkında

 

Yıl sonunda her zaman çok meşgulüm ve Noel 2018’den önce olduğunda, zamanında bırakamadım ( tweet’e bakın ). O zaman 2019 için aynı hedefim vardı, ama aynı zamanda işe yaramadı. Böyle bir gecikme için gerçekten özür dilerim. Şimdi Noel’den iki aydan fazla zaman geçti ve sonunda eklentiyi serbest bırakmak için hazırladım. Ama geç kalmak, hiç olmadığı kadar iyi değil mi?

Özellikleri

 

Coca Cola Truck Addon oyuna iki yeni araç (varlık) ekliyor: Coca-Cola Truck ve Coca-Cola Semitrailer.

Vuruş kutusuna (gri daire / gölge) yaklaştığınızda kamyonunuza yarı römork ekleyebilirsiniz. Bağlantı otomatik olarak yapılacaktır. Römorkun bağlantısını kesmek isterseniz, onu öldürmelisiniz (35 yaşam = elmas kılıçla 5 vuruş). Römorkun direksiyona tepki vermesini istediğim için, yarı römorkun hit kutusunun sadece modelin ön kısmında olması gerekiyor. Yani, onu öldürmek istiyorsan, oraya vurmalısın. Yarı römorkun (27 slot) envanterini açmak istediğinizde de aynı şey geçerlidir. Araçlar şu anda hile olmadan hayatta kalma modunda elde edilemiyor. Deneysel oynanışı etkinleştirmeniz gerekmez.

Coca Cola Truck ve Coca Cola Semitrailer’ın tüm özellikleri aşağıdaki resimde bulunabilir.

Her iki araçta da hareket animasyonları, sesler ve envanterler var. Keşfedilecek çok şey var! Eklenti, dünyadaki tüm insanlar için anlaşılmasını kolaylaştırmak için 29 Minecraft destekli dile de çevrildi.

Minecraft Addon ve Trailer’da belirtilen tüm tescilli adlar ve ticari markalar yalnızca tanımlama için kullanılır ve ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. (Coca Cola)

 

Lisans şartları

 

Tüm hakları Saklıdır. Bu Minecraft eklentisini indirerek bu şartları kabul etmiş olursunuz. Bu çalışmanın hiçbir kısmı yazarın izni olmadan çoğaltılamaz veya aktarılamaz. İzinli olan kişi eklentiyi yalnızca resmi indirme bağlantıları ve yazara verilecek kredilerle paylaşmalıdır. Bu eklentinin uygulamalarda, web sitelerinde ve YouTube videolarında yasadışı dağılımı ve Nogard’ın sahipliğinden para kazanma yasa ile cezalandırılacaktır. Kaynak kodunu paylaşmanın ve düzenlemenin diğer yolları için yazarla iletişim kurmanız gerekir.

İletişim:

E-posta: nogmc pe@gmail.com

Twitter: @Nogard_YT

Kurulum

 

Coca Cola Truck Addon.mcaddon dosyasını indirin, Minecraft’a aktarmak için bir dosya gezginde dosyayı tıklayın. İçe aktarma otomatik olarak gerçekleşir. Tamamlandığında bir dünya seçin, Eklentiler bölümüne gidin ve dünya için kaynak ve davranış paketini etkinleştirin. Paketlerden birini içe aktardığınızda, manifest.json içindeki tanımlanmış bağımlılıklar sayesinde ikincisinin otomatik olarak etkinleştirilmesi gerekir.

İndir Coca Cola Kamyon Addon.mcaddon

Eklentiyi .zip dosyasına indirmeyi tercih ederseniz, sıkıştırmayı açmanız gerekir. Bu paketin içinde Coca Cola Truck RP.mcpack ve Coca Cola Truck BP.mcpack bulacaksınız. Paketlerin üst üste Minecraft’a aktarılması ve ardından dünyanız için yukarıda listelenenle aynı prosedürü uygulayın.

Video İnceleme

 

hazırlanıyor…

Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.