Android

Survive Together: Zombie MMO Android, iOS APK

Survive Together: Zombie MMO, çok ilginç ve ödüllendirici bir zombi elementiyle birleştirilmiş bir hayatta kalma tema oyunudur. Sadece zombi değil, aynı zamanda oyuncuların keşfetmesi için sihir veya cadı gibi diğer birçok gizemli öğeye de sahiptir.

Oyunun sunduğu tüm faktörler, başka hiçbir oyunun yapamayacağı gizemli bir dünya yaratmaya katkıda bulunur. Oyuna gelirken, en iyi oyuncu, insanların en güçlü olmadığı gizemli bir dünyaya yolculuğa hazır olmalıdır.

Dünya bir kaos dönemindedir ve bunun bir cadıdan lanet olması nedeniyle insanları yok etmek için insanları zombilere dönüştürdü. Hastalığı hızla yaydılar ve daha fazla insan hastalanıyor, bu yüzden nüfus azalıyor. Bu birçokları için zorlaştırdı ve kimse hastalığı önlemek için ne yapacağını bilmiyor. Oyuna geldiğinde, oyuncu bu dünyada hayatta kalan bir rol oynayacak, ancak tehlikedeyken Riley adlı bir kızın yardımına rastlıyorsun. Bu yardım sayesinde hayatta kalabildiniz, bu yüzden oyuncuyu yardım istemek için diğer kurtulanların yerine götürdü. İsteğini kabul ettin ve yolculuğunda yanlışlıkla eski bir kitabı tetikledi. Bu kitabın o kadar çok gizemi var ki, tüm bu gizemin anahtarı budur ve o zaman yolculuk başlar.

 

Bu oyunda, temel oyuncular için en önemli şeydir, çünkü oyuncuların güvenliği korumasına yardımcı olacaktır. Oyuncu üssüne geri dönerse, oyuncuyu tehdit edebilecek zombi olmayacaktır. Ancak üssünüzü inşa etmek için oyuncuların çok fazla gerekli malzemeye ihtiyacı olacak. Bunlardan biri ahşap; oyuncular ormanlardan kolayca odun arayabilirler. Oyuncunun daha fazla malzemeye ihtiyacı olan bir şey inşa etmesi gerekiyorsa, oyuncu bakmak için başka yerlere gitmelidir. Ancak oyuncu bunu yaparsa, diğer birçok zombiyle yüzleşmek zorunda kalacaklar, çünkü kurşun sadece tek güvenli yer.

Kötü motiflerle yönlendirilen güçlü cadılar tarafından kontrol edilen bir dünyada yer alan hayatta kalma yolculuğunuz üssünüzde başlar. Dünyayı keşfetmeye ve zombileri ve canavarları devirmeye hazır olmak için üssünüzde silah ve aletler üretin, inşa edin ve onarın. Klanınıza hayatta kalmak ve yardımcı olmak için karakterinizi önemli unsurlarla donatın ve donatın. Keşfedilmemiş harita alanını fethedin ve seviyenizi yükseltmek ve hiziplerinizin sezon savaşını kazanmasına yardımcı olmak için patronları yenin.

CERRAHİ TAKIM

• Doğru durum için doğru silahı bulun: saldırı tüfeği, pala, makineli tüfek ve daha fazlası!

• Arkadaşlarınızla oynayın ve güçlü Dünya Patronlarını indirin.

• Diğer oyuncuları zombi, yaratık ve diğer ölümcül düşman ordularından kurtarın.

• Fraksiyonunu seç ve dünyayı yok etmek için cadıların ve şeytanların zaferi için savaş.

TABANIZI ZEMİNDEN İNŞA ET

• Bu düşman dünyada gelişmeyi öğrenirken bir kamp başlatın ve hayatta kalanlardan oluşan bir ekip toplayın.

• Keskin nişancı kuleleri, kara mayınları ve daha fazlası gibi savunma yapıları ile üssünü güçlendir!

• Kalenizi özelleştirmek için genişleyen yapı ve dekorasyon listesinden seçim yapın.

• Arkadaşlarınızla ve ticarette hayatta kalanlarla ticaret yapmak için bir karakol inşa edin.

HIZLI VE KAOTİK BİR DÜNYA KEŞFEDİN

• Devasa dünyalarda gezinin ve kaynaklar, nadir yağma ve daha fazlasını toplayın!

• İçinde yatan gizemleri ve canavarları keşfetmek için gizli bölgelerin kilidini açın.

• Ödüller kazanmak için araziye yayılmış benzersiz zorluklarla başa çıkın.

MOD Bilgisi?
  • Maksimum Dayanıklılık
  • Yüksek hasar (hem eksenler hem de silahlar gibi normal silahlar için)
  • Silahlar için sınırsız cephane
  • Zombiler saldırmaz
  • Dayanıklılığınız düştükten sonra bile biraz daha hızlı koşabileceksiniz.

 

Download/İndir

Alternatif Download Cloud

Download iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.