AndroidiOS

Çok oyunculu nişancı Vortex 9, iOS’ta yayınlandı

Vortex 9, küçük yerlerde botlara ve diğer oyunculara karşı savaştığınız çok oyunculu bir nişancı oyunudur. Oyuncuların kullanabileceği, muhtemelen yetenekler ve özellikler açısından herhangi bir farklılığa sahip olmayan birkaç avatar vardır.

Bu yılın Ağustos ayında Android’de Vortex 9 piyasaya sürüldüyse, şimdi onu iOS’ta oynayabilirsiniz. Oyun, derecelendirmenin düşmüş düşmanlardan çeşitli nadirlikteki silahları toplama ihtiyacı kadar önemli olmadığı arcade shooter hayranlarına hitap edecek. Artı, düşmanı hızla ortadan kaldırmak için el bombaları ve hatta bıçak kullanabilirsiniz.

Vortex 9’un geliştiricileri, 8 benzersiz dövüşçü ve ayrıntılı kişiselleştirme sözü veriyor. Artı, oyunda büyük bir silah cephaneliği ve çeşitli modlar var : takım savaşı, herkes kendisi için, bir noktayı ele geçirme ve diğerleri.

Android sürümü hakkında konuşursak, geliştiriciler sesli sohbet ekledikleri ve performansı iyileştirdikleri bir güncelleme yayınladılar. Ping ve düzgün olmayan animasyonlarla ilgili şikayetler olsa da.

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.