AndroidiOS

CarX Street Google Play Store Hatası Kesin Çözüm

CarX Street oyunu dünya genelinde hem iOS hem de Android için yayınlandı. Ancak uyumlu olmayan cihazlarda APK yüklemeleri sırasında yaşanan Google Play Store hatası var. Şimdi bu hatanın çözümüne bakacağız.

Bu hata aslında Android’in yeni aldığı Google Play Store politikalarından kaynaklanıyor. Birçok oyun ve uygulama geliştirici Google Play Store üzerinde yayınladıkları oyun ve uygulamalarının ek verilerini Google Play Store üzerinden indirilmesini şart koştukları için mağaza dışından yani dışardan yüklenen APK dosyalarının ek verilerini Google Play Store üzerinden indirmedikleri sürece oyunu veya uygulamayı başlatamıyorlar.

İşte CarX Street oyunuda aynı bu şekilde, uyumsuz cihazlarda oyunu APK olarak kurmaya çalıştıklarında oyun açılmıyor ve açılması için Google Play Store üzerinden ek veri indirilmesini şart koşuyor.

Şimdi bu durumu nasıl aşacağınız ile ilgili sizler için bir video hazırladım. Aşağıdaki oynatıcıdan videoyu izleyerek CarX Street oyununu Android cihazınıza Google Play Store hatası almadan nasıl yükleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Download CarX Street Android, iOS

İlgili Makaleler

10 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.