AndroidiOS

Crimson Heart:idle rpg game

Rol yapma oyunu Crimson Heart, iOS ve Android’de Tayland’da beta test aşamasına girdi. Nadir waifu’yu devirmeye hazır olun ve bedava dönüşler oldukça cömerttir.

Crimson Heart, test versiyonu Güneydoğu Asya’da ortaya çıkan bir anime projesidir. Oyuncular, takım ve nadirlik bakımından farklılık gösteren bir grup waifu toplayacak. Bunlardan biri ücretsiz olarak çekilecek ve SSR seviyesine çıkma şansı var, yani baştan itibaren size en iyi kahraman verilecek.

Crimson Heart’taki dövüşlere gelince, bunlar otomatik modda, biz sadece kahramanları pozisyona göre dağıtıyoruz. Bir zafer için, oyunculara pompalama ve deneyim için materyaller verilir ve savaşları takip etmek gerekli değildir – karakterler boş bir biçimde kendileriyle savaşırlar. Crimson Heart’taki genel ortam ve sanat tarzı, AFK Arena gibi projeleri andırıyor .

Bu oyunun geliştiricileri, birçok ödülle günlük PvP savaşları vaat ediyor ve kazananları lider panosuna yerleştiriyor. Küçük bir tavsiye – ekiple deney yapın ve kahramanlar arasında sinerji bulun.

[appbox googleplay com.smwl.x7game.ch2]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Tayland)

Download iOS (App Store – Tayland)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.