Android

Vive le Football Android, iOS

NetEase tarafından bağımsız olarak geliştirilen, FIFPro ve Çin milli takımının yasal iznine sahip ilk futbol rekabeti oyunudur. Messiah’ın yeni nesil motoruyla donatılmış olarak, oyunculara en aşırı gerçekçi kontrol futbol oyunu deneyimini sunmaya kendini adamıştır.

Akıllı AI, hassas ve esnek koşu pozisyonu ve taktik simülasyon sizi gerçek futbol dünyasına götürecek. Zengin ve yenilikçi oyun, gerçek futbol ligi modu yeniden canlandırma, özel yeşil efsanenizi yaratın. Açık lobi ve şiddetli sokak topu savaşları, oyuncuların kendilerini yeşil arenanın çeşitli cazibesine kaptırmalarına olanak tanır.

◆Akıllı AI’ya bağlı yeni nesil motor◆
Mesih’in yeni nesil motoruyla geliştirilen ilk yüksek kaliteli futbol rekabet oyunu. Olgun ayrıntı oluşturma, size süper gerçekçi ve pürüzsüz bir futbol maçı deneyimi sunar. Akıllı AI, en gerçekçi futbol dünyasını yaratmak için hareket eder.

◆FIFPro, zengin kulüp orijinal lisansı ◆
FIFPro ve AC Milan’ın resmi lisansı ile “Yeşil İnanç”ta istediğiniz oyuncuyu alma fırsatına sahip olacaksınız. Ek olarak, oyuncu eğitimi, puan ekleme yeteneği ve diğer oyunlar oyunda uygulanabilir ve kendi rüya takımınızı kurmanıza izin verir!

◆Gerçek lig modunun yeniden canlandırılması ◆ Lige
giden yol + eleme + çeşitlendirilmiş oyun planı modu, her türlü oyuncunun ihtiyaçlarını karşılar: kupayı kazanmak için ligde farklı zorluklardaki AI’ya meydan okumak isteyip istemediğinizi, veya eleme maçında olmayı ummak Aynı sahada diğer oyuncularla rekabet etmek, oyundaki geçmişe bakan klasik bir savaştır. “Yeşil İnanç”ın çeşitli oynanabilirliği size tüm oyun deneyimini getirebilir.

◆Orijinal 3V3 sokak futbolu gerçek rekabet ◆
Geleneksel PVP/PVE el egzersizi ve menajer moduna ek olarak, “Green Faith” ayrıca yepyeni bir sokak futbolu 3v3 oynanışı ekler. Bu modda, oyuncuların sadece bir oyuncuyu kontrol etmesi ve oyunu kazanmak için çeşitli süslü hareketler göstermek için diğer iki takım arkadaşıyla takım kurması gerekir. Nerede olursanız olun, serbest sokak topu modu, bir oyunu hızlı bir şekilde tamamlamanıza ve doyurucu heyecanı yaşamanıza olanak tanır.

◆Lüks 3D kulüp lobisi ◆
Kendi futbol kulübünüze sahip olmak, oyuncuların 3D lobide hareket etmelerine ve çeşitli oyunları keşfetmek için birçok NPC ile konuşmalarına olanak tanır. Oyuncular ayrıca kendi tarzlarında bir kulüp lobisi yaratmak için kendi isteklerine göre lobiyi kendin yap dekore edebilirler.

İnceleme Videosu

Download Android, iOS, PC

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.