Genel

Critical OPS Kasa Hediyesi Kazan

Mobil dünyanın en iyi FPS oyunlarından biri olan Critical Ops için aranızdan şanslı kişilere kasa hediyesi gönderilecektir. C-OPS kasaları oyundaki silahlarınıza daha güzel kaplamalar ve ayrıca yeni bıçaklar ve bu bıçaklara ait birbirinden şaşalı desenleri sunan hediye kutularıdır. Eğer siz de bunlardan birtanesiniz kazanmak istiyorsanız lütfe yazımın devamını okuyun.

Silah oyunu türünün en iyi örneklerinden biri olan Critical Ops oyununda kasa hediyesi kazanmak için yapmanız gereken bazı şeyler var. Bu gereksinimler çok fazla değil. Sadece aşağıda paylaşmış olduğum linkteki forumu doldurmalısınız. Forumda kırmızı yıldızla belirtilmiş alanları  doldurmak zorunludur. Lütfen formu dikkatlice doldurduğunuzdan emin olun.

Kazanmak İçin Formu Doldur

 

Aşağıdaki formu doldurarak katılım sağlayabilirsiniz.

▶ Forum Linki: TIKLA

 

Canlı Yayında Kasa Açılımı Videosu

Bu haberi paylaşarak şansınızı artırabilirsiniz. Aşağıdaki Facebook veya Twitter paylaş butonlarından birini kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

72 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.