Android

Freedom Hitting Shooting Games

Cuptie Fun Games, komando savaş oyunlarında yeni karşı saldırı için düşmanları silahla vurmanın heyecanını yaşamak için özgürlük vuruşu FPS atış oyunları sunar.
Ordu Savaşı: 3D Atıcılık Oyunları Hikaye:
Ülkelerini kurtarmak için düşman silahlı kuvvetleriyle savaşmaya karar veren vatansever çete savaşına dayanan özgürlük grevi gizli görev oyunları hikayesi. Düşman ordusu komandoları ülkelerine saldırdı. Ülkenizi kurtarın, düşman terörist ekiplerinin hayatta kalma oyunlarıyla savaşın ve gizli görev oyunlarında fps silah atışıyla ülke arkadaşlarını kurtarın.

Düşman ordusu komandolarını ülkeden nakavt et! Gangster arkadaşlarını yeraltı şeker barlarında toplayın ve anavatanınızdan acımasız ordu komando görev oyunlarından kurtulmak için yeni strateji savaş oyunları planları yapın. Gerçek savaş oyunlarında düşman ordularını öldürme görevini yerine getirin ve FPS atış oyunlarıyla masum sivilleri kurtarın.

Komando Saldırısı: Savaş Oyunları Düşmanı Kovalayın:
İmparatorluğun içine girin ve silahlı dövüş oyunlarında terörist güçlerin beyni olan düşman kuvvetleri generalini öldürün. Helikopterlerden kaçan düşman ordusu komando misyon oyunlarını kovalayın ve keskin nişancı silah oyunlarında ortadan kaldırmak için hassas bir şekilde nişan alın. FPS görev oyunlarında ona ulaşmak için yolunuza çıkan tüm silahlı düşmanları öldürün.

Arkadaşınızın yardıma ihtiyacı var ve gerçek savaş oyunları olarak sürekli olarak yeni karşı saldırıya saldıran düşman terörist mangaları. Düşman ordusu komandoları savaş alanının her yerinde, yeni makineli tüfeği alın ve hepsini özgürlük vuruşlu atış oyunlarında öldürerek strateji savaş oyunlarına son verin.

Siviller, savaş sokaklarında düşman terör timlerinden ve ülkenin masum insanlarını rahatsız etmekten korkuyor. Keskin nişancı silahı oyunlarında silahlı düşmanları öldürmek için stratejik planlar yapın ve çevrimdışı savaş oyunlarının gangster oyun arkadaşlarının yardımıyla hepsini vurun.

Silah vuruşu atış oyunları 3D misyonları:
Farklı strateji savaş oyunları ve fps görev oyunları, ulusu kurtarmak ve hayatta kalma oyunlarında vatanseverliğinizi göstermek için sizi bekliyor. Ordu oyunlarını, eğitimli düşman ordusu komando misyon oyunlarını öldürme hedefini belirleyin, FPS misyon oyunları ile hepsine ulaşmak ve onları vurmak için stratejiler yapın.

Bir düşman kuvvetleri generali, gerçek savaş oyunları için kaçmaya çalışıyor. Komando savaş oyunlarında kaçmadan önce onu öldürmek için kovalayın. Strateji savaş oyunları toplantılarında şeker barlarına ulaşmak için farklı yollar seçin, böylece düşman orduları sizi yakalayamaz. Yeni bir karşı vuruşta durumu yönetmek için etkili adımlar atın ve fps atış oyunlarında arkadaşlarınızı ve ülke arkadaşlarınızı kurtarmak için görevinizi yerine getirin.

Silah Atış Oyunları 3D Çevrimdışı Envanter ve ortam:
Gerçekçi oyunlar Muhteşem grafiklere sahip 3D savaş alanı ortamı, sizi FPS atış oyunlarında harika bir dövüşçü yapmak için ücretsiz gizli görev oyunlarında sunulmaktadır. Muhteşem savaş oyunları arenalarını keşfedin ve gerçek dövüş oyunlarıyla boş zamanınızı heyecanla doldurun.
Ölümcül silahlar, el bombaları ve tabancalar gibi yıkıcı silahlar, kırsalda orada burada dolaşan terörist mangalara karşı savaşmak için hayatta kalma oyunları sunuluyor. Sizi gerçek bir ordu komando görev oyunları gangsteri yapmak için tüm araçlar ve araçlar sağlanmıştır.

Özgürlük Savaşçısı: Aksiyon Oyunları Özellikleri:
Düşman terörist mangalarının farklı gizli görev oyunları
Gerçekçi 3D savaş alanı ortamı ve harika grafikler
Ücretsiz ve çevrimdışı savaş oyunları
Ölümcül silahlar, el bombaları ve tabancalar oynayın
FPS atış oyunları deneyimi için heyecan verici sesler
Ücretsiz FPS görev oyunları için çevrimdışı oyunlar

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.