AndroidiOSMobil Oyunlar

War Thunder Mobile Türkiye’de yeni Android test sürümü çıktı

War Thunder MobileGaijin Entertainment‘ın bir savaş simülasyon oyunudur. Geçen yıl, proje Türkiye’de erken çıkış yapmıştı.

Görünüşe göre, bu yıl geliştiriciler aynı yolu izlemeye karar verdiler, ancak bunun için APK‘ya doğrudan bağlantı içeren bir web sitesi oluşturdular; bu arada oyunu Türkiye üzerinden bile Google Play Store‘den indiremeyeceksiniz. Çünkü sadece APK olarak paylaştılar.

War Thunder Mobile’ı şimdilik yalnızca Android’de oynayabileceğinizi unutmayın. Ayrıca APK içinde 700 MB daha indirmeniz gerekecek. Pekala, bu Türkiye için erken bir versiyon olduğundan, o zaman tüm metin Türkçedir. Oyun şu anda teknik alfa aşamasındadır, bu nedenle pek çok hata bekleyin.

Şimdiye kadar, War Thunder Mobile’da tanklara veya yelkenli gemilere binebilirsiniz ve geliştiriciler ayrıca eğitim eklediler. Avantajlardan – mükemmel fizik ve sudan özel efektler. Ayrıca gemilerin detaylandırması orta cihazlarda bile üst seviyede.

War Thunder Mobile’ın alfa versiyonunda 5 ülke var:

  • Amerika;
  • Almanya;
  • Japonya;
  • Büyük Britanya;
  • SSCB.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.