AndroidiOS

Cryptic Killer şifrelenmiş gizemli kutuları açacak dedektif arıyor

Cryptic Killer sizi iki oyuncuyu gizemli bir katilin hiddetinden kaçmaya ve on yıl önceki korkunç bir davayı çözmeye davet ediyor.

Cryptic Killer, 25 Nisan 2023’ten itibaren iOS ve Android’de kullanılabilen bir mobil oyundur. Oyun, App Store ve Google Play Store‘da 114 TL karşılığında satın alınabilir; fiyatına rağmen oyun, Google Play’de ilk 11 bulmaca oyunu arasında yer alıyor.

Unboxing the Cryptic Killer oyuncuları, amacı katilin pençelerinden kaçmak ve eski bir davayı çözmek olan dedektifler Ellie ve Old Dog rollerindedir.

Cryptic Killer’ın kutudan çıkarılması iki oyuncu için tasarlanmıştır. Bu, dedektiflerin birbirlerini yönlendirdiği ve bulmacaları çözdüğü bir görevdir :

  • Kablolamayı onarın;
  • Mini oyunları geçin;
  • Crack kodları;
  • Bazı bulmacalar yaratıcılık gerektirdiğinden ekranda çizim yapın.

Unboxing the Cryptic Killer’daki her ortağın ayrı bir ekranı, farklı öğeleri ve ipuçları vardır. Aynı odada aramak ve hatta oynamak en iyisidir, ancak ekranı göstermeyin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.