Eklentiler

Vanilya Go Kart Eklentisi

Bu yepyeni addon, Oyuncak Askerler ve Darth Vader gibi eklentilerin yaratıcısı tarafından getirildi. Bu addon boyanabilir go-kartlar ekleyen ve havalı bir modeli olan bir addon!

Vanilya Go Kart eklentisi boyanabilir bir gokart ekleyen bir eklentidir. Gokart koyun yerine geçer. Bu nedenle, normal dünyada doğal olarak ortaya çıkarlar.

Boyanabilirler ve 16 farklı renkte renklendirilebilirler!

Arka ve yan görünümden gokart modeli!

Download/İndir

Alternatif Download/İndir

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. abi ben senin maplerini indirdiğimde otomatik minecraft ta açılıyo abi benim minecraft education edition diğer sitelerdeki haritalara giremiyorum seninkilere otomatik giriyo başkaa bildiğin böyle bir site var mı bir de bir şey daha soracaktım ben minecraft ın apk sını indiriyorum fakat sunuculara giremiyorum nat sorunu var ve hiçbir şekilde düzeltemiyorum youtube dekileride denedim olmuyo window 10 buarada cevap verirsen sevinirim abi

    1. Kardeşim diğer siteler hakkında inan bilgim yok. Ayrıca APK olan Minecraft’da Sunuculara girme sorunu olabilir. Nat sorunu diye google’ya yazıp aratırmısın. Benim bilgim yok.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.