Android

King of the West oyunu Wahşi Batı’da balık tutma ve düellolar sunuyor

King of the West bugün 5 Ocak’ta Batı’da çıkacak. Oyun birkaç türü birleştiriyor.

King of the West , Vahşi Batı hakkında bir mobil stratejidir. Bugün Kanada ve ABD’de Android’de piyasaya sürülmesi ne kadar sembolik. Bu bilgi, geliştiriciler tarafından TapTap’teki resmi bir gönderi aracılığıyla paylaşıldı. Bunun bir deneme çalışması olduğunu varsayıyoruz. Kısa fragmana bakılırsa, oyuncular haydutlarla düellolara katılabilecek, ayrıca barlar ve şerifin ofisi ile şehri yeniden inşa edebilecekler.

King of the West’te ittifaktan arkadaşların işbirliği önemlidir , çünkü birlikte düşman çetelerine karşı etkili bir şekilde savaşacak, yeni bölgeleri ele geçirecek ve şehirlerini yağmalayacaklar. Savaşlar arasında balığa gidebilirsiniz.

King of the West’in geliştiricileri, PvP arenası ve avlanma ile açık bir dünya vaat ediyor . Oyuncular, yerleşimlerini geliştirmek için mümkün olduğunca çok kaynak elde etmek için emir vermek ve stratejik düşünmek zorunda kalacaklar. Yalnızca King of the West’te , muhtemelen geçici bir inşa hızıyla oyun içi satın almalar olacak. Play Market’teki açıklamaya bakılırsa, güçlü kahramanların gacha sistemi aracılığıyla nakavt edilmesi gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.