Android

Cyber Retro punk 2069 | 3D Cyberpunk FPS

2069 yılında karanlık bir distopik Cyberpunk şehri olan City 17’ye hoş geldiniz. Dünyayı trilyon dolarlık mega şirketler yönetiyor. Cyberpunk 2069 için 3D dünyası büyük bir zaman, çaba ve özenle tasarlandı ve oyun için mükemmel Cyberpunk havasını ve sürükleyiciliği ayarlamak için ses parçaları çok dikkatli seçildi.

Sen kiralık bir kasısın. Bilinmeyen bir müşterinin sözleşmesini kabul ettiniz. Göreviniz, şehir 17’yi HexCorp şirketinin ambarlarından temizlemek. Aksiyon dolu bir Cyberpunk ortamında tüm düşmanları vurun ve yok edin. HexCorp şirketinin özel askeri kontrolü şehri 17.

Özellikleri :
* Güzel Cyberpunk temalı Grafikler
* Çok sayıda Sci Fi silahı
* Zorlu Düşmanlar
* Sürükleyici Aksiyon dolu Oyun
* Sürükleyici retro fütüristik Ses Parçası
* Mükemmel performans için son derece optimize edilmiştir
* Birçok harika seviye (daha fazlası geliştiriliyor)

Cyberpunk şehrinin karanlık, cesur ama renkli yağmurlu ve muhteşem sokaklarında ve sokaklarında savaşın. Düşmanlarınız zırhlı ve sert ama kimse kafasında bir kurşunla yürümüyor. Oyunun Cyberpunk teması ve müziği sizi güzel dünyasına çekecek. Siber avcı olun.

Çok sayıda bilim kurgu silahı ve gizli sağlık paketi bulun. Soğuk mermi zamanı etkisi için kafa vuruşları gerçekleştirin. HexCorp Ordusunu yenmek için birkaç Seviyeyi vur.

Cyberpunk 2069, çevrimdışı bir First Person Shooter Oyunudur. Kendinizi son derece güzel ve sürükleyici bir cyberpunk dünyasında bulacaksınız. Her köşenin arkasında gizlenen tehlikeli düşmanlarla savaşın ve vurun. Oyun birçok bilim kurgu silahı ve görevi sunuyor. Her seviye, farklı cyberpunk’tan esinlenen temalar etrafında benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Silah oyunu, mermi zamanı yavaş hareketle tatmin edici. Cyberpunk 2069, tabanca tüfekler, hafif makineli tüfekler, av tüfeği ve keskin nişancı tüfeği gibi birçok bilim kurgu silahı içerir.

Cyberpunk 2069’un tek kişilik tek oyunculu kampanyası, oyunu desteklemek için ilgi çekici bir hikayeye sahiptir. Güzel ve muhteşem Cyberpunk grafikleri, yoğun silahlı çatışmalarla birlikte onu benzersiz bir deneyim haline getiriyor. İşvereniniz tarafından size verilen destansı görevleri tamamlayın. Bir siber avcı gibi güzel ve büyük bir siberpunk şehrinde düşmanları avlayın ve avlayın. Piyasadaki en iyi görünen cyberpunk oyunlarından biri.

Bu güzel şehir ormanda savaşmak ve destansı savaşlar çekmek, rekabetçi ve zorlu bir süreçtir. Ölüm her köşede pusuda. Sözleşmeli bir ajan olarak, tüm gücünüzün ve becerilerinizin yardımıyla tüm düşmanları vurarak görevi tamamlamak sizin görevinizdir. Yoğun bir savaşa girin ve onları vurarak rakiplerinizi örtün veya yüzleşin. Şehir, düşmanlarınızı bulmanız, bulmanız ve avlamanız için bir bilmecedir. Bilim kurgu dünyası çenenizi düşürecek. Piyasadaki en iyi cyberpunk oyunlarından biri.

Siber avcı avcısı olun. Gerçek bir siber avcı gibi rakiplerinizi avlamak için gölgelerde yürüyün. Cyberpunk şehri renkli ışıklarla göz kamaştırıyor. Bunun gibi başka cyberpunk oyunu yok. Cyberpunk 2069, cyberpunk oyunları türünde en iyi grafikleri sunar.

İnceleme Videosu

Download Android (Google Play)

Download APK

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.