Android

Days of Planet Earth: Expand oyununda Zombiler ve uzaylılarla dolu bir evrende oynayın

Days of Planet Earth: Expand iki Batı ülkesinde Android’de kullanıma sunuldu. Bu, harika tasarım ve oynanışa sahip erken bir sürümdür.

Days of Planet Earth: Expand, yarı otomatik savaşlara sahip bir mobil aksiyon oyunudur. Onlarda oyuncular enerji gerektiren aksiyon kartları kullanırlar; yavaş yavaş doluyor. Zombiler ve uzaylı liderleri yok edildiğinde seviye geçilmiş sayılır.

Days of Planet Earth: Expand, ABD ve Kanada’da Android’de kullanılabilir. Grafik hataları var, ancak düşmanın ilk dalgasının yok edilmesinden sonra bitmeyen iyi gelişmiş seviyelerin gölgesinde kalıyorlar – bundan sonra karakterin son kötü adamla savaşması için konum boyunca daha da ilerlemesi gerekiyor.

Ayrıca Days of Planet Earth: Expand oyuncuları da üslerini donatmak zorundadır, ancak burası küçüktür ve genellikle mancınık gibi savunma silahlarından oluşur. Gerçek şu ki, mini üs, belki de oyuncu çevrimdışıyken bile düşmanlar tarafından sürekli saldırıya uğruyor.

Days of Planet Earth: Expand’da hızla ilerlemek ve seviye atlamak için görevleri tamamlamanız ve kaynakları toplamanız, ayrıca ödüller için her gün giriş yapmanız gerekir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.