AndroidiOS

Tank Company Mobile önümüzdeki hafta test sürümü çıkacak

Netease Games tarafından geliştirilen ve ilk önce Çin’de yayınlanan Tank Company oyunu nihayet global olarak bir test sürümüne kavuşacak. Netease Games bu oyunu aslında World Of Tank Blitz’e rakip olarak düşünüyor.

Tank Company Mobile uzun zamandır dünya çapında piyasaya sürülecek. Artık kesin tarihi biliyoruz.

Tankçılar, 15 Eylül’ü takviminizde kırmızı ile işaretleyin, çünkü o gün Tank Company Mobil’in “test sürümü” başlayacak. Bu, projenin topluluk yöneticisi tarafından platformu ve sunucuların nerede bulunacağını belirtmeden duyuruldu. Ancak şu var ki, henüz hiçbir bilgi ortaya çımadı. Oyunun 15 Eylül tarihinde BDT ve Avrupa’da piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak kesin bir ülke listesi yok, bu yüzden “haberleri takip etmeniz” gerekiyor. Bu bölgelerden değilseniz, abone olun – gerekli dosyayı alıp yükleme talimatlarını ekleyeceğiz.

Yukarıda oyunun Çin versiyonuna ait bir oynanış videosu var. Oyun şuanda Çin’de hem iOS hem de Android için yayınlanmış durumda.

Tank Company Mobile oyununun global test sürümü ise öncelikle Android için planlanıyor. iOS için bilgi yok ama bu iOS için de bir test sürümü olmayacağı anlamına gelmez. Detaylar için takipte kalın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.