Android

Dead Space Mobile Android 12 APK

Dead Space Mobile, modern cihazlarda harika hissediyor. Bu hala akıllı telefonlardaki en iyi korku oyunlarından biridir.

Dead Space Mobile, tam teşekküllü ve F2P olmayan oyunların cep telefonlarında yayınlanmasının utanç verici bir şey olmadığı 2011 yılında piyasaya sürüldü. Oyunun aksiyonu Dead Space 2 başlamadan kısa bir süre önce gerçekleşir, ancak doğrudan oynamanız pek olası değildir – proje uzun süredir App Store ve Google Play raflarından kaldırılmıştır . Ancak hepsi kaybolmaz, çünkü meraklılar Dead Space Mobile’ı desteklemeye devam ediyor, örneğin Android 11 ve 12’de mükemmel çalışıyor ve kenarlardaki siyah çubuklar tam ekran modu ile kaldırılıyor.

Akıllı telefon modeline bağlı olarak ses, aydınlatma veya kontrollerle ilgili hatalarınız olabileceğini not ediyorum (bu İngilizce gönderide belirtildiği gibi ), ancak ekibimiz Dead Space Mobile’ı farklı cihazlarda test etti ve her şey eski 2011’deki gibi iyi çalışıyor. Ayrıca internette dolaşan “yeniden düzenlenmiş” bir mobil sürüm var, ancak hangisine sahip olduğumuzu doğrulayamıyoruz.

Download Android APK (Mediafire)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.