AndroidiOS

Jurassic World Primal Ops Android, iOS

Jurassic World Primal Ops, dinozorları başka bir yok oluştan yalnızca sizin kurtarabileceğiniz heyecan verici, yukarıdan aşağıya bir aksiyon-macera oyunudur.

Seçkin bir savaş eğitimli dinozor işleyicisi olarak, göreviniz Kuzey Amerika’yı dolaşarak dinozorları kötü niyetli paralı askerlerden, zorlu kaçak avcılardan ve uğursuz bilim adamlarından kurtarmaktır.

Neyse ki, yalnız değilsin. Dinozor Koleksiyonunuzdan kurtardığınız dinozorlar, herhangi bir savaşın gidişatını değiştirebilecek arkadaşlardır. Kadronuza eklenen her dinozor, benzersiz yeteneklerini güçlü bir etki için kullanarak yanınızda savaşmaya çağrılabilir. En sevdiğiniz dinozorlarla kalıcı bağlar kurun ve yolunuza çıkan her türlü zorluğun üstesinden gelin.

İLK BİR DÜNYA
Bildiğimiz gibi hayat değişti. Dinozorlar bir kez daha Dünya’da özgürce dolaşıyor. Geniş bir müttefik, düşman ve keşfedilecek devasa bir ilk dünya içeren heyecan verici yeni bir anlatı macerasıyla Jurassic World’ün hikayesini genişletin.

ARAMA VE KURTARMA
Dinozorların soyu tükenmiş değil, ancak birçoğu onları tehlikeye atmaya kararlı. Düşman kamplarına sızmak, istihbarat elde etmek ve vahşi, yakalanmış veya yaralı dinozorları üç kötü gruptan kurtarmak size kalmış.

DİNOZOR KOLEKSİYONUNUZU OLUŞTURUN
Kurtarılan her dinozor Dinozor Koleksiyonunuza eklenecek ve bir müttefik olarak kullanıma sunulacak. Her biri görevinizde size yardımcı olacak benzersiz yeteneklere sahip, toplanacak düzinelerce dinozor var.

[appbox googleplay com.bhvr.jurassic]

BİRLİKTE SAVAŞ
Hiçbir şey bir oyun alanını T.rex kadar düzleyemez. Ezilen Triceratops’tan erzak bırakan Pteranodon’lara kadar her biri savaş alanına yeni bir dinamik getiren savaştaki zorlukların üstesinden gelmek için dinozor arkadaşlarınızın benzersiz yeteneklerini kullanın.

KEŞFEDİN VE YÜKSELTİN
Dinozor yumurtalarını, DNA zincirlerini ve manzaraları boyunca gizlenmiş birçok sırrı arayan Kuzey Amerika’yı keşfedin. Dinozor arkadaşlarınızı seviye atlamak ve güçlendirmek, bağınızı ilerletmek ve yeni yeteneklerin kilidini açmak için bu koleksiyonları kullanın.

Jurassic World Primal Ops İngilizce olarak mevcuttur.

[appbox appstore id1524888103]

Destek: jurassicworldprimalops@bhvr.com
Gizlilik Politikası: https://www.bhvr.com/privacy-policy/
Kullanım Koşulları: https://www.bhvr.com/terms-of-use/

LÜTFEN DİKKAT:

Bu uygulamayı yükleyerek, lisanslı sözleşmelerin şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Jurassic World Primal Ops’u oynamak tamamen ücretsizdir ancak ganimet kutuları da dahil olmak üzere gerçek parayla uygulama içi satın alımlar sunar.

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Flipinler) Türkiye Ön Kayıt

Download iOS (App Store – Flipinler)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.