Genel

DevCheck Android Sistem Bilgisini Gösterir

DevCheck isimli bu uygulama sayesinde Android cihazınızın Tüm donanım ve sistem özelliklerini görebilirsiniz.

Translate/Çeviri
Donanımınızı gerçek zamanlı izleyin ve cihazınızın modeli, CPU, GPU, bellek, pil, kamera, disk, ağ, sensörler ve işletim sistemi hakkında eksiksiz bilgi edinin. DevCheck, donanım ve işletim sisteminizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri açık, doğru ve düzenli bir şekilde sunar.

DevCheck, en detaylı CPU ve sistem-on-a-chip (SOC) bilgilerini sunar. Telefonunuzdaki veya tabletinizdeki Bluetooth, GPU, RAM, depolama ve diğer donanım özelliklerine bakın. İkili SIM bilgisi dahil, WiFi ve mobil ağlarınız hakkındaki tüm ayrıntıları öğrenin. Gerçek zamanlı sensör verileri alın. Telefonunuzun işletim sistemi ve mimarisi hakkında bilgi edinin.

DevCheck, sensör boyutu, piksel boyutu, diyafram, odak uzaklığı, ISO aralığı, RAW özelliği, yüz algılama, 35mm eşdeğeri ve daha fazlası dahil olmak üzere en gelişmiş kamera özelliklerini gösterir

: Gösterge ve GPU frekansları, sıcaklıkları, bellek kullanımı, gerçek zamanlı izleme Pil istatistikleri, derin uyku ve çalışma zamanı. CPU frekans kullanımının ve derin uykuda zamanın bir özeti için CPU frekanslarına tıklayın. Cihazınızdaki sıcaklık sensörlerinin tam listesi için sıcaklıklara tıklayın. Gösterge Tablosunda görüntülenecek sıcaklıkları seçin.

Donanım:SOC, CPU, GPU, bellek, depolama, bluetooth ve çip adları ve üreticileri, mimarisi, işlemci çekirdeği ve büyük.LITTLE yapılandırması, üretim süreci, frekanslar, vali, bellek tipi ve bant genişliği, depolama kapasitesi gibi diğer donanımlar hakkındaki tüm ayrıntıları görüntüler. , çözünürlük, OpenGL ve panel tipi. Bazı bilgiler kök erişimi gerektirir.

Sistem: cihaz adı, marka, üretici, bootloader, radyo, seri numarası, cihaz kimliği Android sürümü, güvenlik yama seviyesi ve çekirdek dahil olmak üzere cihazınız hakkındaki tüm bilgileri alın. DevCheck ayrıca root, busybox, KNOX durumu ve diğer ilginç bilgileri de kontrol edebilir.

Pil: Pil durumu, sıcaklık, seviye, teknoloji, sağlık, gerilim, akım ve kapasite hakkında gerçek zamanlı bilgi

Ağı:IP adresleri (ipv4 ve ipv6), bağlantı bilgileri, operatör, telefon numarası, telefon ve ağ tipi, genel IP ve daha fazlası dahil olmak üzere WiFi ve mobil / hücresel bağlantılarınız hakkında bilgi gösterir. En eksiksiz çift SIM bilgisi mevcut

Uygulamalar: Tüm uygulamalarınızın ayrıntılı bilgileri ve yönetimi. Çalışan uygulamalar, mevcut bellek kullanımıyla cihazınızda çalışan uygulama ve hizmetlerin listesini sağlar. Android Nougat’ta veya daha sonra, bellek kullanımı sadece köklü cihazlarda kullanılabilir.

Ön ve arka kamera özellikleri: çözünürlük (megapiksel), sensör boyutu, piksel boyutu, ISO aralığı, RAW özelliği, diyafram, odak uzaklığı, kırpma faktörü, görüş alanı, odak modları, flaş modları, JPEG kalitesi ve görüntü formatı, maksimum yüz sayım ve mevcut yüz algılama modları

Sensörler: Cihazdaki tip, üretici, güç ve çözünürlük de dahil olmak üzere tüm sensörlerin bir listesi. İvmeölçer, adım dedektörü, jiroskop, yakınlık, ışık ve diğer sensörler için gerçek zamanlı grafik bilgisi.

PRO VERSION uygulama içi satın alma yoluyla kullanılabilir
. Pro sürümü tamamen özelleştirilebilir, hareketli, her zaman üstte yüzen monitörler içerir. Bu, diğer uygulamaları kullanırken gerçek zamanlı olarak CPU frekanslarını, sıcaklıklarını, GPU frekansını, pili, ağ etkinliğini, sinyal gücünü, belleği ve sistem yükünü izlemenizi sağlar. Bindirme pencerelerinin boyutu, şeffaflığı ve konumu tamamen ayarlanabilir. Android 5.0 ve üstü sürümlerde, yüzen monitörler uygun bir şekilde durum çubuğuna yerleştirilebilir. Bir tıklama seçeneği de mevcuttur.

Pro sürümü aynı zamanda açık ve koyu Materyal Tasarım temaları arasında geçiş yapmanıza ve dokuz farklı renk şeması (amber, mavi, arduvaz gri, aqua, kırmızı, yeşil, turuncu, pembe ve çivit) arasında seçim yapmanızı sağlar.

İZİNLER
Bu uygulama sırayla çeşitli izinler gerektirir. Cihazınız hakkında ayrıntılı bilgi görüntülemek için Bu bilgilerin hiçbiri cihazınızı terk etmiyor. Bu bilgi herhangi bir şekilde paylaşılmaz veya toplanmaz. Gizliliğiniz her zaman saygı görmektedir.

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

13 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.