DevCheck Android Sistem Bilgisini Gösterir

DevCheck isimli bu uygulama sayesinde Android cihazınızın Tüm donanım ve sistem özelliklerini görebilirsiniz.

Translate/Çeviri
Donanımınızı gerçek zamanlı izleyin ve cihazınızın modeli, CPU, GPU, bellek, pil, kamera, disk, ağ, sensörler ve işletim sistemi hakkında eksiksiz bilgi edinin. DevCheck, donanım ve işletim sisteminizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri açık, doğru ve düzenli bir şekilde sunar.

DevCheck, en detaylı CPU ve sistem-on-a-chip (SOC) bilgilerini sunar. Telefonunuzdaki veya tabletinizdeki Bluetooth, GPU, RAM, depolama ve diğer donanım özelliklerine bakın. İkili SIM bilgisi dahil, WiFi ve mobil ağlarınız hakkındaki tüm ayrıntıları öğrenin. Gerçek zamanlı sensör verileri alın. Telefonunuzun işletim sistemi ve mimarisi hakkında bilgi edinin.

DevCheck, sensör boyutu, piksel boyutu, diyafram, odak uzaklığı, ISO aralığı, RAW özelliği, yüz algılama, 35mm eşdeğeri ve daha fazlası dahil olmak üzere en gelişmiş kamera özelliklerini gösterir

: Gösterge ve GPU frekansları, sıcaklıkları, bellek kullanımı, gerçek zamanlı izleme Pil istatistikleri, derin uyku ve çalışma zamanı. CPU frekans kullanımının ve derin uykuda zamanın bir özeti için CPU frekanslarına tıklayın. Cihazınızdaki sıcaklık sensörlerinin tam listesi için sıcaklıklara tıklayın. Gösterge Tablosunda görüntülenecek sıcaklıkları seçin.

Donanım:SOC, CPU, GPU, bellek, depolama, bluetooth ve çip adları ve üreticileri, mimarisi, işlemci çekirdeği ve büyük.LITTLE yapılandırması, üretim süreci, frekanslar, vali, bellek tipi ve bant genişliği, depolama kapasitesi gibi diğer donanımlar hakkındaki tüm ayrıntıları görüntüler. , çözünürlük, OpenGL ve panel tipi. Bazı bilgiler kök erişimi gerektirir.

Sistem: cihaz adı, marka, üretici, bootloader, radyo, seri numarası, cihaz kimliği Android sürümü, güvenlik yama seviyesi ve çekirdek dahil olmak üzere cihazınız hakkındaki tüm bilgileri alın. DevCheck ayrıca root, busybox, KNOX durumu ve diğer ilginç bilgileri de kontrol edebilir.

Pil: Pil durumu, sıcaklık, seviye, teknoloji, sağlık, gerilim, akım ve kapasite hakkında gerçek zamanlı bilgi

Ağı:IP adresleri (ipv4 ve ipv6), bağlantı bilgileri, operatör, telefon numarası, telefon ve ağ tipi, genel IP ve daha fazlası dahil olmak üzere WiFi ve mobil / hücresel bağlantılarınız hakkında bilgi gösterir. En eksiksiz çift SIM bilgisi mevcut

Uygulamalar: Tüm uygulamalarınızın ayrıntılı bilgileri ve yönetimi. Çalışan uygulamalar, mevcut bellek kullanımıyla cihazınızda çalışan uygulama ve hizmetlerin listesini sağlar. Android Nougat’ta veya daha sonra, bellek kullanımı sadece köklü cihazlarda kullanılabilir.

Ön ve arka kamera özellikleri: çözünürlük (megapiksel), sensör boyutu, piksel boyutu, ISO aralığı, RAW özelliği, diyafram, odak uzaklığı, kırpma faktörü, görüş alanı, odak modları, flaş modları, JPEG kalitesi ve görüntü formatı, maksimum yüz sayım ve mevcut yüz algılama modları

Sensörler: Cihazdaki tip, üretici, güç ve çözünürlük de dahil olmak üzere tüm sensörlerin bir listesi. İvmeölçer, adım dedektörü, jiroskop, yakınlık, ışık ve diğer sensörler için gerçek zamanlı grafik bilgisi.

PRO VERSION uygulama içi satın alma yoluyla kullanılabilir
. Pro sürümü tamamen özelleştirilebilir, hareketli, her zaman üstte yüzen monitörler içerir. Bu, diğer uygulamaları kullanırken gerçek zamanlı olarak CPU frekanslarını, sıcaklıklarını, GPU frekansını, pili, ağ etkinliğini, sinyal gücünü, belleği ve sistem yükünü izlemenizi sağlar. Bindirme pencerelerinin boyutu, şeffaflığı ve konumu tamamen ayarlanabilir. Android 5.0 ve üstü sürümlerde, yüzen monitörler uygun bir şekilde durum çubuğuna yerleştirilebilir. Bir tıklama seçeneği de mevcuttur.

Pro sürümü aynı zamanda açık ve koyu Materyal Tasarım temaları arasında geçiş yapmanıza ve dokuz farklı renk şeması (amber, mavi, arduvaz gri, aqua, kırmızı, yeşil, turuncu, pembe ve çivit) arasında seçim yapmanızı sağlar.

İZİNLER
Bu uygulama sırayla çeşitli izinler gerektirir. Cihazınız hakkında ayrıntılı bilgi görüntülemek için Bu bilgilerin hiçbiri cihazınızı terk etmiyor. Bu bilgi herhangi bir şekilde paylaşılmaz veya toplanmaz. Gizliliğiniz her zaman saygı görmektedir.

▶ Download/İndir: TIKLA

13 comments

 1. Enes Namaz dedi ki:

  Ersin Çakı İçin Yeni Yaptigim Hayran Haritası:https://drive.google.com/file/d/1578-Cb-9Kryrle4UUyBIZ_mwDKIM84ha/view?usp=drivesdk
  Ersin,lütfen oyna videousunu çek
  Telefonundan oyna.Sürüm 1.6.8’den oyna.
  Gördüysen kalp at Ersin

 2. Emirhan dedi ki:

  Ersin abi minecraft ta hack addon biliyorsan paylaşır mısın 1.5 için lütfen abi

 3. Enes Namaz dedi ki:

  Ersin Çakı İçin Yeni Yaptigim Hayran Haritası:https://drive.google.com/file/d/1578-Cb-9Kryrle4UUyBIZ_mwDKIM84ha/view?usp=drivesdk
  Ersin,lütfen oyna videousunu çek
  Telefonundan oyna.Sürüm 1.6.8’den oyna.

 4. Enes Namaz dedi ki:

  Ersin için yeni hayran haritası yaptım.

 5. Enes Namaz dedi ki:

  Ersin Çakı İçin Yeni Yaptigim Hayran Haritası:https://drive.google.com/file/d/1578-Cb-9Kryrle4UUyBIZ_mwDKIM84ha/view?usp=drivesdk
  Ersin,lütfen oyna videousunu çek
  Telefonundan oyna.Sürüm 1.6.8’den oyna.
  Gördüysen kalp at Ersin

 6. Samet dedi ki:

  Ersin abi sen istersen sana bir intro yapıcağım ve
  Ben 1 sene önce sana bqya süper hayran haritası yaptım çok uğraşmıştım
  acaba bakıpta beğenmediğini içinmi videosunu çekmedin?

  • Samet Kütük dedi ki:

   Ersin abi senin için derlenen hayran haritalarına ben bakayım iyi olanlarını sana göndereyim.

 7. Dogukan dedi ki:

  Ersin abi 1.5.0 minecraft hilesi varsa video çeker misin

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.