AndroidiOS

ZOZ: Final Hour bazı bölgelerde çıkışını yapmaya hazırlanıyor

ZOZ: Final Hour’un erken bir sürümü birkaç ülkede mevcuttur. Bir hafta içinde bunlara 5 eyalet daha eklenecek.

ZOZ: Final Hour, mobil çok oyunculu bir nişancı oyunudur . Geliştiriciler, yavrularının deneme sürüşü alanını 12 Aralık’ta genişleteceklerini iletti . Bolivya, Kolombiya, Malezya, Meksika ve Peru’dan oyuncular oynayabilecek. Brezilya’da oynayabileceğiniz bir Android sürümünün çıkmasını bekliyoruz.

ZOZ: Final Hour’daki asıl amaç Kan Kristallerini toplamaktır . Bu, zombi ordusuna karşı mücadelede insanlara yardımcı olacak gizemli bir konudur . Daha fazla oyuncunun silah yaratması ve geliştirmesi gerekiyor. Hazırlanmamış konumların savaş alanı olarak kullanılmasına, rastgele oluşturulmuş konumların kullanılmasına sevindim. Bu, bir düzine koşudan sonra bile oyunu yenileyecektir.

Mobil oyun ZOZ: Final Hour, yalnızca çevrimiçi maçlar değil, aynı zamanda tek oyunculu bir mod da sunuyor . Dilerseniz arkadaşlarınızla ikili bir takım kurabilirsiniz. Yayıncı NetEase Games, bu projenin geliştirilmesinden sorumludur; oyun zaten 1 milyondan fazla indirildi ve Google Play’de ortalama puanı 5 üzerinden 4,1 yıldız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.