AndroidiOSMobil Oyunlar

Devil May Cry: Peak of Combat Beta Android için beta sürecine girdi ve indirilebilir

Devil May Cry: Peak of Combat beta süreci Android de indirilebilir ve 30 Mart’a kadar denenebilir. Ancak ayrılan yer sınırlıdır ve en hızlı hesap oluşturan şanslı oyuncular deneyebilecek.

Devil May Cry: Peak of Combat, Devil May Cry evreninde geçen bir mobil aksiyon oyunudur. 23 Mart’tan 30 Mart’a kadar CBT onun için devam ediyor, bu nedenle yer sayısı sınırlı, ayrıca sunucular kapatıldıktan sonra tüm ilerleme sıfırlanacak.

Yalnızca resmi web sitesi üzerinden başvuran ve davetiye alan Android oyuncularının oynayabileceğini unutmayın. Bir davet alıp almadığınızı öğrenmek için e-postanızı siteye girmeniz gerekir. Son çare olarak, Çince TapTap aracılığıyla istemciyi indirmeyi deneyin.

Devil May Cry: Peak of Combat’ın beta sürümünde yeni bir karakter olan Nero’yu vaat ediyorlar. Ayrıca, geliştiriciler optimizasyon üzerinde çalıştılar ve resmin kalitesini iyileştirdiler. İstemci bunun için optimize edilmediğinden Android öykünücüsünü bir bilgisayarda kullanmak işe yaramaz. iOS oyuncuları ise OBT’ye katılabilecekler.

Ayrıca Devil May Cry: Peak of Combat sunucularının karakter oluşturmaya vakti olmayanlar için yakında kapatılacağını unutmayın. Başarılı bir CBT girişi olarak sayılan şey budur.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.