AndroidiOSMobil Oyunlar

Devil May Cry: Peak of Combat Mobile Android Beta Çıktı

Devil May Cry: Peak of Combat yeni bir beta sürecinde yayınlandı. Şuan sadece Amerika bölgesinde, Android için mevcuttur.

Devil May Cry: Peak of Combat artık ABD’de Google Play Store‘de mevcut. İstemci indirilebilir ancak ön kayıt App Store‘da devam etmektedir. Bu, 6 Eylül’de başlayacak bir beta testidir.

En son güncellemede geliştiriciler, kahramanların gacha çağrısı için gereken para miktarını azalttı. Artık 250 mücevher yerine yalnızca 180 mücevhere ihtiyacınız olacak.

Ayrıca yeni hikaye bölümlerinin geçişine ilişkin gereksinimler de değişti. Daha önce DMC: Peak of Combat oyuncularının ofisin seviyesini yükseltmesi gerekirken, artık belirli bir miktar dayanıklılık harcayabilir ve hikaye harekatına kesintisiz olarak devam edebilirler.

Nebulajoy’un geliştiricileri ayrıca karakterlerin diyaloglarındaki ve doğal olmayan ifadelerdeki hataları da düzeltti. Buna ek olarak, oyunda daha fazla giriş yolu vardır. Misafir girişi de dahil olmak üzere, oyuna giriş yapmak artık daha kolay ve hızlı hale geldi. Peak of Combat’ın yaratıcıları, bazı oyuncuların doğrulama kodu alamamasına neden olan bir hatayı da düzeltti.

Geliştiricilerin bahsettiği son şey oynanış optimizasyonu ve hata düzeltmeleriydi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.