AndroidiOS

Injustice Samurai 3 – Action RPG (Open Beta)

Binlerce nehir ve göl var, sadece dünya değil! “Bad Man 3” mobil oyunu, nehirlerde ve göllerde kötü adamları boyamanın arka planına sahip yeni bir ulusal stil yüksek özgürlüklü dövüş sanatları aksiyon mobil oyunudur.

“Bad Man 3” oyununda, bir dünya yarattık. Tang Hanedanlığı’nın sonlarında haydutlar her yerdeydi ve feodal kasabalar bölündü.Sorunlu zamanlarda, büyük dünyayı keşfetmek için yüksek derecede özgürlüğe sahip açık dövüş sanatları!

Oyunda, ücretsiz ve kaygısız benzersiz savaşı tamamen deneyimleyeceksiniz, nihai savaş stratejisi, dövüş sanatlarının zirvesi için rekabet etmenize izin verecek; nehirlerin ve göllerin dinamik anekdotları eğlence dolu, yeni orijinal arsalar açıyor. oyun; dövüş sanatlarının özgür dünyası, zengin ve ilginç sahneler İnteraktif içerik, Bad Guys 3 dünyasında eğlenmenizi sağlar.

Download Android APK (Telegram)

Download Android APK (1.77 GB)

Download iOS (çıkış bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.