AndroidiOS

Call of Duty: Warzone Mobile zombi modu eklenecek

Call of Duty: Warzone Mobile oyununa cadılar bayramı süprizi. Söylentilere göre oyuna zombi modunun eklenmesi planlanmaktadır.

Call of Duty: Warzone Mobile zombi modu geliyor!

Campers on Duty adlı kaynaklar, Warzone Mobile’a “Zombies Outbreak” adıyla anılan zombi modunun ekleneceğini sızdırdı. Bu yeni modun, Call of Duty Black Ops Cold War oyunundaki zombi modunu akıllara getiriyor.

Call of Duty: Warzone Mobile

Henüz net bir tarih verilmemiş olmasına rağmen, içeriden sızdırılan bilgiler bulunmaktadır. Bu zombi modunun muhtemelen Halloween’den önce yani yaklaşık 2 ay içerisinde eklenebileceği tahmin ediliyor. Bu modun, klasik Warzone Mobile çok oyunculu modlarına ek olarak ayrı bir oyun deneyimi sunması beklenmektedir. Eğer Activision başarılı bir iş çıkartırsa, Verdansk haritasında zombilere dair göndermeler veya zombilere karşı mücadele etme fırsatları da oyuncuları bekleyebilirler.

Warzone Mobile’daki ilerleme, Modern Warfare III dahil diğer Call of Duty oyunlarıyla bağlantılı olacağı bilinmektedir. Özellikle zombi moduna özgü çapraz ilerleme olasılıklarını değerlendirebilirler. Bu da Call of Duty Mobile dışındaki diğer Call of Duty oyunlarını da popüler yapabilir. Geliştiriciler, Call of Duty Mobile’ı diğer CoD oyunlarından ayrı bir deneyim olarak tasarladıklarını açıkladılar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.