AndroidiOS

Diablo Immortal Oyunu 2 Haziran’da PC, Android ve iOS için Çıkışını Yapacak

Diablo Immortal için yeni bir sunumda Wyat Cheng, küresel bir lansmanın ne zaman bekleneceğini açıkladı. Düşündüğümüzden daha erken olacak.

Takvimlerinizi 2 Haziran’da işaretleyin, çünkü o gün Diablo Immortal’ın çıkacağı gün. Evet, projenin haziran sonunda başlayacağını düşünüyorduk, App Store’da böyle bir bilgi vardı. Görünüşe göre hiçbir transfer olmayacak ve bu bir beta testi veya yumuşak bir lansman değil – Immortal neredeyse tüm bölgelerde mevcut olacak. Belarus ve Rusya, küresel durum nedeniyle listeden silinebilir.

Bu arada, Diablo Immortal PC’de de mevcut olacak, bu nedenle “Telefonunuz var” argümanı artık geçerli değil. Aynı zamanda oyun, çapraz ilerlemeyi ve farklı platformlarda arkadaşlarla takım kurma yeteneğini destekliyor. Ve denetleyiciyi cihazınıza bağlamak istiyorsanız, bu da mümkün olacaktır.

Geliştiriciler, genişletilmiş bir seviye atlama sistemi vaat ediyor, ayrıca efsanevi öğeler oyun tarzınızı ve becerilerinizi büyük ölçüde etkiliyor. Toplamda, tarım efsaneleri için 8 farklı bölgeye ve biyoma erişimimiz olacak.

TEMEL ATICI DİABLO DENEYİMİ

Diablo Immortal ™, Blizzard Entertainment’ın Diablo® II: Lord of Destruction® ve Diablo III® etkinlikleri arasında geçen, türü belirleyen aksiyon rol yapma oyunu serisindeki yepyeni bir oyundur. Sanctuary’nin kabus dünyasını daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin, şimdi meleklerin ve iblislerin ölümlü diyarın egemenliğine sonsuz bir savaş verdiği devasa bir çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG). Bozulmuş Worldstone’un parçalanmış parçalarını toplamak ve Lord of Terror’ın geri dönüşünü engellemek için destansı bir görevde sayısız diğer oyuncuyla güçlerinizi birleştirin. Diablo hayranları ve yeni oyuncular, iblis ordularıyla çarpışacakları, destansı ganimet toplayacakları ve hayal edilemez güçler kazanacakları geniş bir açık dünyada maceraya atılacaklar.

YOLUNUZU KESİN

Son derece ikonik ve özelleştirilebilir dört sınıftan birini seçin: Barbarian, Demon Hunter, Monk ve Wizard. Her başarılı karşılaşmada yeni yetenekler kazanın ve savaş arenasındaki en güçlü oyuncu olmak için çarpışın. Yepyeni set öğeler ve efsanevi silahlarla donatın ve hatta en sevdiğiniz silahların seviyelerini yükseltin, böylece sizinle birlikte güçlenebilsinler. Karakterinizi ve teçhizatınızı kişiselleştirmenin pek çok yolu olan Diablo Immortal, Sanctuary’nin engin MMORPG dünyasında olmak istediğiniz kişi olmanız için size benzeri görülmemiş bir esneklik sağlar.

GÖRSEL, HIZLI SAVAŞ

Diablo Immortal, en iyi PC mekaniklerini mobil cihazınızda hızlı, sezgisel kontrollere çeviren eşsiz bir MMORPG oyun deneyimi sunar. İster bir baskında olun, ister iblis ordularıyla tek başınıza savaşın, her zaman komuta hissedeceksiniz. Yön kontrolleri, kahramanları dünyanın dört bir yanında hareket ettirmeyi kolaylaştırır ve bir beceriyi etkinleştirmek, hedeflemek için bir beceriye baş parmağınızı basılı tutmak ve ardından düşmanlarınızı cehenneme çevirmek için serbest bırakmak kadar kolaydır.

BÜYÜK BİR DÜNYAYI KEŞFEDİN

Wortham’ın savaşla harap olmuş çevresinden büyük Westmarch şehrine ve Bilefen Ormanı’nın gölgelerine kadar – Oyuncuların önlerinde keşfedecekleri geniş bir dünya var. Yolculuğunuz sizi değişen manzaralara ve sürekli gelişen zorluklara götürecek. Görevler, patronlar ve Diablo serisinin hiç görmediği zorluklarla dolu zengin bir Diablo hikayesini deneyimleyin, devasa sürekli değişen zindanlardaki baskınlar da dahil. İster sonsuz zindanlarda savaşmaktan, ister zamanınızı dünyanın her köşesini keşfederek geçirmekten hoşlanıyor olun, Diablo Immortal’da herkes için bir şeyler var.

MUHTEŞEM ÇOK OYUNCULU BİR DENEYİM

Oyuncular, Sanctuary dünyasında maceracı arkadaşlarıyla tanışmak ve sosyalleşmek için sayısız fırsata sahip olacaklar. İster savaş arenasına atlamak, ister bir zindanın gölgeleri arasında bir baskına girişmek veya teçhizatı yükseltmek olsun – Diablo Immortal zengin bir MMORPG deneyimini desteklemek için burada.

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

Download PC (Battle.Net)

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.