Android

Fifa 19 Mobile Beta Test Sürümüne Katıl

FIFA Mobile’ın yeni oyun mekaniği motoruna göz atın! Tecrübe edebilir, test edebilir ve hatta geliştiricilerimize geri bildirim gönderebilirsiniz. Bu sayede oyunu düzenleyerek dünyadaki tüm oyuncularımıza sahada mümkün olan en iyi deneyimi sunabiliriz. Bu bir beta sürümü olduğu için ilerlemenizin yeni sezona aktarılmayacağını veya temel Ultimate Team oyununa etkisi olmayacağını lütfen unutmayın. Betadaki özelliklerin incelemesine aşağıdan göz atabilirsiniz. Desteğiniz için teşekkürler!

İLK BAKIŞ
Yeni oyun mekaniği motorumuzun gücüyle heyecan verici oyun mekanikleri, daha özgün ve gerçekçi grafikler ve sevdiğiniz oyunu oynamanız için yeni yollar sunan sıradaki güncellememizin bir parçasını sunuyoruz.

GERÇEK ZAMANLI PVP
Tüm dünyadan rakiplerinize karşı gerçek zamanlı Teke Tek mücadele edin. En çok istenen bu özellikte mücadele etmeye ve rakiplerinizi yenmeye hazır olun.

ULTIMATE TEAM’İNİZİ KURUN
Karşı Atak, 11’e 11 ve Canlı Etkinliklerde oynayarak Ultimate Team’iniz için Seçkin Oyuncular kazanın. Sahaya hükmetmek için GEN’inizi yükseltmeye devam edin.

KARŞI ATAK
Güçlü rakiplerinize karşı atak pozisyonlarını oynayacağınız Karşı Atak modunda heyecan verici maçlar yapın. Bu yenilikçi müsabakada oyununuzu geliştirecek ve 90 saniyelik maçları kazanmak için çabalayacaksınız.

CANLI ETKİNLİKLER
Sekiz saatte bir sıfırlanan Canlı Etkinliklere katılarak Ultimate Team’iniz için Seçkin Oyuncular kazanın.

Bu uygulama: Devamlı İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri uygulanabilir). Kullanıcı Sözleşmesi’nin kabul edilmesini gerektirir. EA’in Gizlilik ve Çerez Politikası geçerlidir. Oyun içi reklam içerir. 13 yaş üstü kişilere yönelik İnternet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. Uygulama Google Play Game Services platformunu kullanmaktadır. Kurulum yapmadan önce, oyununuzu arkadaşlarınızla paylaşmak istemiyorsanız Google Play Game Services’dan çıkış yapın.

Kullanıcı Sözleşmesi: terms.ea.com/tr
Gizlilik ve Çerez Politikası: privacy.ea.com/tr
Yardım veya sorular için help.ea.com/tr adresini ziyaret edin.
EA, www.ea.com/service-updates adresinde yayınlanan bildirimden 30 gün sonra çevrimiçi özellikleri geri çekebilir.

YENİLİKLER

FIFA Mobile’ın yeni oyun mekaniği motoruna göz atın. Tecrübe edebilir, test edebilir ve hatta geliştiricilerimize geri bildirim gönderebilirsiniz. Bu bir beta sürümü olduğu için ilerlemenizin yeni sezona aktarılmayacağını lütfen unutmayın. Ultimate Team’inizi kurun, gerçek zamanlı PvP moduna katılın, Karşı Atak modunda 90 saniyelik maçlarda rakiplerinizi yenin ve Canlı Etkinliklere katılarak Seçkin Oyuncular kazanın. Desteğiniz için teşekkürler!

İnceleme Videosu

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.