AndroidiOS

Driftopia Mobilde Avatar ve Raft benzeri deneyim sunacak

Driftopia bir taraftan Avatar oyununa benzerken, diğer bir taraftan da Raft oyununa benzemektedir. TapTap’da ön kayıtlar başladı.

Geliştiricilere göre Driftopia, Raft’a mobil bir işçilik ve hayatta kalma alternatifidir. Oyun şu anda TapTap aracılığıyla ön kayıttadır. Bu, bu pazara özel bir beta testine katılmanıza olanak sağlayacaktır. Testler Eylül ayında ve yalnızca Güneydoğu Asya’da gerçekleştirilecektir.

Hikayeye göre Driftopia oyuncuları, bir insan kolonisinin saflarında bilinmeyen bir güneş sistemine gidecekler. Dünyadaki bir felaketten kaçınmalıdır ve yarışlarına devam etmelidirler.

driftopia
driftopia

Beta testinin yalnızca Android’de çalışmasını bekliyoruz. Ancak gelecekte bir iOS sürümü de çıkması beklenmektedir. Oyuncular denizde sürüklenen bir sal üzerinde bir ev oluşturmaya hazırlanmalıdır.

Driftopia internet bağlantısı gerektirdiğinden çok oyunculu oyun beklemeye değer. Bu bir F2P oyunu olacak çünkü geliştiriciler oyun içi satın alımların varlığını zaten belirtmişler. Henüz herhangi bir sistem gereksinimi bulunmamaktadır. Bu muhtemelen Lungfish Game stüdyosunun ilk projesi olacaktır – Google Play’de bununla ilgili hiçbir bilgi yok. Ayrıca geliştiriciler henüz bir fragman sunmaya hazır değil, bunun yerine TapTap’in Raft’tan çok Avatar: Reckoning‘e benzeyen ekran görüntüleri var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.