Harita/Map

The Cursed Neighbor Korku Haritası MCPE

Bu muhtemelen oynayacağınız en rahatsız edici korku haritalarından biridir. Korkunç korkular ve diğer rahatsız edici unsurları içerir, bu yüzden kolayca korkan veya kabus görmekten kaçınmak isteyenlere tavsiye edilmez. Uyarılmıştın! Apartman kompleksinizdeki otoparkta başlayacaksınız ve oradan sadece işler daha da kötüye gidiyor. MCPE Android ve iOS için yükleyebilirsiniz.

Oluşturan:  umerkk164 ,  Twitter Hesabı 
Güncelleme:  22 Temmuz, 2018

HİKAYE

 

Uzun bir günden sonra eve döndünüz ve istediğiniz her şey sadece iyi bir gece uykusu. Dairenize vardığınızda üst kattan yüksek sesle çığlık duyuyorsunuz. Korkularınızla baş edebilmek ve buna bir son verebilmek için sesin kaynağını araştırmanız gerekmektedir.

Değişiklikler

 

  • Bütün hikayeyi daha önce kırmış olan şey düzeltildi.
  • En son Minecraft sürümünü desteklemek için güncelleştirilmiş komut bloğu sözdizimi

 

Önemli Uyarı:  Bu harita rahatsız edici görüntüler, atlayışlar ve diğer korku ile ilgili unsurları içerir. Kendi sorumluluğunuzda indirin!

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Aşağıdaki linkten haritayı indirin
  • İndirdiğiniz haritanın üzerine dokunun kurulum başlayacaktır
  • Yeni Oyun kısmında Korku dünyasını bulun ve oyuna katılın

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.