Android

Wangan Dorifto Android

Mobil proje Wangan Dorifto Google Play’de çıktı. İyi bir atari yarış oyununun peşindeyseniz, denemeye değer.

Wangan Dorifto , Android’de ve hatta Rusya’da ortaya çıkan bir oyundur. İçinde fütüristik bir otoyol boyunca sürmeniz ve sürüklenmeniz gerekiyor. Türe uygun olarak, araba otomatik olarak hızlanır, geri kalanından oyuncu sorumludur – drift, frenleme, viraj alma ve nitro. Geliştiricilerin başlangıçta araba için yedek parçalar ve iyileştirmeler ve yeni arabalar satın almak için kullanılan krediler içeren birkaç yağma kutusu vermesinden memnunum.

Wangan Dorifto’da arabayı yükselttikten sonra fotoğraf moduna girebilirsiniz, efsanevi Need for Speed: Underground 2’de böyle bir özellik vardı . Oyuna gelince, maksimum üç yıldız alabileceğiniz görevlere ayrılmıştır. Görevler basit – araca zarar vermeden belirli sayıda puan kazanın. Küçük bir tavsiye – duvara yakın sürüklenmeye çalışın, bunun için çarpan daha yüksektir; sadece çarp ve hepsi boşa gidecek. Oyun toplamda dört mod sunuyor.

Wangan Dorifto, benzersiz bir sanatsal dokunuşa sahip hızlı tempolu bir drift arcade oyunudur. Neo Tokyo’yu keşfedin, diğer çetelerin topraklarını talep edin ve yeraltı dünyasında drift kralı olun.

Wangan dorifto’da oyuncular, yükseltme parçalarını kullanarak arabanın performansını yükseltebilirler. Parçalar, ödüller, ganimet kutuları veya bir zamanlayıcı ile tedarik düşüşleri yoluyla kazanılır. iddia edilen bölgenin, bölgeyi yöneten çete liderlerine meydan okumak için bir koşul olarak savunulması gerekiyor. İtibar, oyuncu yarışı kazandıktan sonra elde edilebilir, ayrıca oyuncu bir komboyu başarıyla gerçekleştirdiğinde, oyuncu çete liderine karşı eziyet sürecini hızlandıracak bir itibar bonusu alır.

Oyundaki bazı özellikler:
– Performans ve görseller için yükseltilebilen arabalar
– Yetenek ağacı
– 4 Oyun Modu
– vb

 

Download Android (Google Play Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.