AndroidiOS

Shadow Assassin, size gizli bir ninja olmayı öğretecek

Shadow Assassin mobil oyunu iOS ve Android’de mevcuttur. Bu iyi bir girişim ama zayıf bir sonuç.

Shadow Assassin, oyuncunun sevilen birinin intikamını alması gereken bir mobil platform oyunudur. Bunu, düşmanlar ve altın sandıkları ile seviyelerden geçerek yapıyor.

Akıllı telefonlarda başlatılan Shadow Assassin, bu resmi sürüm. Bu oyunda, ana karakter sadece zıplayıp düşmanlara ölümcül darbeler indiremez , aynı zamanda kendisini çevreleyen nesneler olarak gizleyebilir. Düşman yalnızca yakın mesafeden saldırıldığında saldırmaya başladığından, bunun özellikle gerekli olmadığına dikkat edin, aksi takdirde ninja gözlerinin önüne atlasa bile “kör” olur.

Shadow Assassin’de, karakteri ve ekipmanını yükseltmeniz gerekir , bu, patronlarla savaşırken gerekli olacaktır. Mızraklar, zehirli çeşmeler vb. Gibi farklı tuzakları da dikkate almaya değer. Bir ninjayı öldürebilecek her şey ilk seferde yapar, herhangi bir sağlık sistemi söz konusu değildir.

Shadow Assassin’deki oynanış seviyelere bölünmüştür. Bir koşuda 3 kez ölebilirsin, bundan sonra reklam izlemen gerekir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.