Electronic Arts, Need for Speed ​​Underground’ın mobil portunu duyurdu

Yayıncı Electronic Arts, NFS Underground’ın iOS ve Android’e geleceğini duyurdu. Bunu yapmak için Amerikalılar Tencent ile bir anlaşma yapmak zorunda kaldı.

Need for Speed ​​Underground, her Boomer’ın kalbinde sıcaklıkla hatırladığı, PC ve eski konsollarda efsanevi ve üst düzey bir yarıştır. Yani EA ilk bölümü akıllı telefonlara aktaracak ve geliştiricilerin yorumlarına bakılırsa bu sadece başlangıç. Tabii ki, basın bültenini tamamen sökmek mümkün değildi – Çince, çünkü Amerikalıların yine Çinli BT devlerinin veya daha doğrusu Tencent’in yardımına ihtiyacı vardı. Küresel bir sürüm olup olmayacağı henüz bilinmiyor mu?

Electronic Arts başkanı Andrew Wilson’a göre Need for Speed ​​Underground Mobile’ın çıkışının 2023’ün üçüncü yarısında yapılması planlanıyor ve oyunun dahili testleri 31 Haziran’da başlayacak. Bir Tencent raporuna göre , oyuna NFT teknolojisi eklenebilir , bu onu oynaması ücretsiz hale getirecek. Şu anda, NFS Underground Mobile’ın küresel sürümü hakkında kesin bir bilgi yok. Tencent, bu akşam ilk teaser’ı göstermeyi vaat ediyor, bizi izlemeye devam edin.

No comments

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.