AndroidiOS

Gunfire Reborn Android, iOS

Gunfire Reborn projesi iOS ve Android’de çıktı. Bu, harika grafikler, eğlenceli oyun ve birinci şahıs oynanışı ile birinci sınıf bir roguelike. Ama herkes oynayamaz.

Gunfire Reborn, Avrupa’da piyasaya sürülen bir mobil aksiyon oyunudur. Evet, Güneydoğu Asya’da Mayıs ayı başlarında piyasaya sürülecek ve ABD sunucuları aynı ayın sonunda açılacak. Gunfire Reborn’un Rusya pazarlarında görüneceğine dair çok az umut olduğu ortaya çıkıyor ancak bu premium bir oyun olduğu için her şey çok kötü.

Gunfire Reborn’u oynayanlar, kontrolör olmadan mükemmel kontrole dikkat çekiyor, ancak en azından iOS’ta bir tane bağlamak mümkün. Gerçek şu ki, bu projenin otomatik hedeflemesi var, bu nedenle tüm düşmanlar kolayca yok ediliyor. Olağandışı sanat tasarımı ve tekrar oynanabilirlik de not edilir. Bu arada, sürüm başlangıçta 15 Nisan olarak planlanmıştı, ancak yayıncı Liwei Network bir şekilde Gunfire Reborn’u önceden yayınlamayı başardı.

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.