AndroidiOS

TerraGenesis: Landfall Marsta Koloni Oluşturma Simülasyonu

Simulator TerraGenesis: Landfall, akıllı telefonlarda yayınlanacak. Android için ön kayıt artık mevcut.

TerraGenesis: Landfall, Mars’a taşınan tüm yerleşim yerlerini kontrol ettiğimiz bir mobil stratejidir . Bu, şehri inşa etmenin yanı sıra, genel elektrik, su, yiyecek, sakinlerin ruh halini vb. Mars ikliminden gelen tehditler olmadan olmayacak, ancak alışmayı kolaylaştırmak için geliştiriciler ödüller içeren görevler ekleyecek.

TerraGenesis: Landfall artık Google Play’de ön siparişe açıldı; proje iOS’ta da yayınlanacak ancak App Store’da henüz bir sayfa yok. Resmi web sitesinde ekran görüntülerini görebilir ve geliştiricilerin sosyal ağlarına bağlantılar bulabilirsiniz. Geliştiriciler NASA’nın bulgularından ve araştırmalarından ilham aldığından, başka bir gezegendeki yaşamı simüle etmek için gerçekçi bir yaklaşım beklemeliyiz. TerraGenesis: Landfall’daki grafiklere gelince, bataklık renk paleti ve dikdörtgen simgeler, bunun bir bağımsız proje ve hatta bir PC bağlantı noktası olduğu izlenimini veriyor.

[appbox googleplay com.alexanderwinn.landfall]

Download Android (Google Play Store) – Ön Kayıt

İOS (bilinmiyor)

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.