AndroidiOS

Endless National

Yayıncı Bozzy Games, Endless National için yeniden bir beta testi başlattı . Oyun her iki mobil platform için de mevcuttur.

Endless National, iOS ve Android için ABD, Avrupa, Güneydoğu Asya ve Okyanusya’da erken piyasaya sürülen bir jeo-stratejidir. Geliştiricilere göre, binlerce oyuncu, geniş bölgeleri kontrol etmek için bireysel gruplara katılmak için ittifaklar kuracak. Bazen cinsiyetlerini değiştirmeyi umursamayan 100’den fazla efsanevi kahramana söz veriyoruz – Aşil Aşil oldu vb.

Yeni başlayanlar, ilk ödülleri kazanmak için “Medeniyete Giden Yol”u tamamlamak zorunda kalacaklar. Daha ileri düzey oyuncular, daha fazla özellik ve güçlendirmenin kilidini açacak ayrı görevlerle bir klana katılabilecek; gelişimin son aşaması lejyondur. Bir kişi büyük bir loncayı yönetemeyeceği için asistanları olacak.

Bir tavsiye – hükümdarınız için ek deneyim puanlarının sayısı, ele geçirilen bölgelerin sayısına bağlıdır.

[appbox googleplay com.ipreto.android.projecten&gl=us]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Amerika)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.