AndroidiOS

Need for Speed ​​Mobile Android ve iOS için çıkış tarihi belli oldu

Need for Speed ​​Mobile oyunu için beta ve tam sürüm tarihleri belli oldu. Mobil Yarış oyunu Android ve iOS için geliştirilmektedir.

Need for Speed ​​Mobile, Tencent ve Electronic Arts tarafından geliştirilen bir mobil yarış oyunudur. Oyun, Need for Speed ​​serisinden tanıdık gelen çeşitli arabaları ve yarış pistlerini içerecek. Oyuncular, yarışlarda diğer oyunculara karşı yarışabilecek veya hikaye modunu oynayabilecekler.

Oyununun ücretsiz olması beklenmektedir. Oyunda mikro ödemeler bulunmaktadır, ancak oyunun oynanması için zorunlu olmayacak.

Çin beta testi Ağustos ayının başında başlayacak ve Eylül ayına kadar devam edecek. Ekim ayında oyun için açık beta testi yapılacak. Bu test, oyun içi satın alımların etkinleştirildiği, ancak ilerlemenin Kasım ayında sunucular kapandıktan sonra kaldırıldığı bir CBT olacak. Bağışçılara %200’e varan ikramiyeler ve diğer ikramiyeler “halka açık test” sırasında zaten vaat edilmektedir.

Ön kayıt, Aralık 2023’te başlayacak. Oyunu ön sipariş edenler için özel arabalar veya çeşitli ödüller ile başlayacak. Need for Speed ​​Mobile’ın çıkışının 2024 Ocak ayının sonunda yapılması planlanmaktadır.

Need for Speed ​​Mobile’ın çıkış tarihi, oyunun hayranları için harika bir haber. Oyunun Çin’de büyük başarı elde etmesi beklenmekte ve İngilizce versiyonun da aynı başarıyı yakalayacağı düşünülmektedir.

Hakkında

Need for Speed ​​serisinden tanıdık gelen çeşitli arabaları ve yarış pistlerini içerecek. Ayrıca oyuncular, yarışlarda diğer oyunculara karşı yarışabilecek veya hikaye modunu oynayabilecekler.

Oyununun ücretsiz olması beklenmektedir. Oyunda mikro ödemeler bulunmaktadır, ancak oyunun oynanması için zorunlu olmayacak.

Özellikleri

  • Çeşitli arabalar ve yarış pistleri
  • Çok oyunculu yarışlar
  • Hikaye modu
  • Ücretsiz olarak oynanabilmektedir
  • Son olarak Mikro ödemeler

2024 Ocak ayının sonunda Çin’de piyasaya sürülmesi beklenmektedir. Ayrıca İngilizce versiyonun Çince versiyonla aynı anda veya biraz gecikmeli olarak yayınlanması planlanmaktadır.

Ön Kayıt

Ön kayıt, Aralık 2023’te başlayacak. Hatta oyunu ön sipariş edenler için özel arabalar ve çeşitli ödüller planlanmaktadır.

Need for Speed ​​serisinin mobil cihazlar için yayınlanan oyunları şunlardır:

  • Need for Speed ​​Most Wanted (2012)
  • Need for Speed ​​No Limits (2015)
  • Need for Speed ​​Heat (2019)
  • Need for Speed ​​Mobile (2024)

İlk olarak Need for Speed ​​Most Wanted, 2005 yılında yayınlanan Need for Speed ​​serisinin bir oyunu olan Need for Speed ​​Most Wanted’ın yeniden yapımıdır. Ayrıca oyun, 2012 yılında iOS ve Android için piyasaya sürülmüştür.

Daha sonra Need for Speed ​​No Limits, Need for Speed ​​serisinin bir oyunu olan Need for Speed ​​No Limits’in mobil versiyonudur. Oyun, 2015 yılında iOS ve Android için piyasaya sürülmüştür.

Ondan sonra Need for Speed ​​Heat, Need for Speed ​​serisinin bir oyunu olan Need for Speed ​​Heat’in mobil versiyonudur. Oyun, 2019 yılında iOS ve Android için piyasaya sürülmüştür.

Son olarak Need for Speed ​​Mobile, Need for Speed ​​serisinin henüz piyasaya sürülmemiş olan mobil versiyonudur. Oyun, 2024 yılında iOS ve Android için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Oyunun Çindeki resmi web sitesine buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.