AndroidMobil Oyunlar

Zombie shooter Agent Alpha, Android’de birkaç ülkede göründü

Agent Alpha’da sadece akılsız zombileri vuramazsınız, aynı zamanda boss’lar ile de savaşabilirsiniz. APK indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Agent Alpha, Android’de Rusya, Brezilya, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer bazı ülkelerde kullanılabilen birinci şahıs bir nişancı oyunudur. İçindeki oyun, özel kuvvetler askerinin yeni bir silah aldığı ve onu zombiler üzerinde test ettiği seviyelere ayrılmıştır. Standart liste bir tabanca, bir saldırı tüfeği ve bir av tüfeği içerir. Sınırlı ama sonsuz cephaneleri var.

Yine de bazen Ajan Alfa’da patronlarla savaşmanız gerekir; levhaları yerden alıp oyuncuya fırlatmaya çalışan Güçlü Adam veya asit tüküren Şişman Adam olabilir. Aynı Strongman ile etkileşime girebildiğinize sevindim – sobaya ateş ederseniz çökecek ve sonra geriye kalan tek şey içine daha fazla fişek doldurmak.

Genel olarak Agent Alpha, çevrimiçi öğeler, görevler ve çok oyunculu olmayan oldukça kaba ve basit bir projedir. Sadece vücut zırhı ve bir el bombası fırlatıcı şeklinde yeni eşyalar almak ve onları bir sonraki sortiden önce donatmak için kalır. Görevleri tamamlamaya gelince, belirli sayıda dalgaya karşı birkaç tur hayatta kalmanız gerekiyor. Genel olarak, savaşlar zor değil.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.