AndroidiOS

CarX Street 1.0.0 Güncellemesi sonbahar bitmeden yayınlanacak

CarX Street oyununa gelecek olan 1.0.0 güncellemesi ile yeni dağlık bölge ve birçok yenilik oyuna eklenecek ve sonbahardan önce yayınlanacak.

Mobil oyun CarX Street güncellemeleri almaya devam ediyor. Geliştiriciler, bir konsol sürümü üzerinde çalıştıklarını söyledikleri bir SSS yayınladılar; Kesin bir çıkış tarihi yok ancak PC sürümünden sonra çıkması gerekiyor.

Android cihazlarda FPS kilidini açmaya gelince, geliştiriciler bu olasılığı ve bunun genel performansı nasıl etkileyeceğini inceliyor. Ancak AppGallery yüklü Android akıllı telefonlar şanssız. Geliştiriciler oyunu Huawei AppGallery’ye yerleştirmeyecek gibi görünmektedir.

Şimdi asıl meseleye değinmek gerek. Oyun için 1.0.0 güncellemesinin yayınlanması, yaz bitmeden gerçekleşmesi gerekmektedir. Yamanın çıkmasıyla birlikte dağlık bölge de ortaya çıkacak. Bu arada oyuncular, ne zaman otomatik hasar ve yeni müzik getireceğini soruyor.

Bu oyundaki hilecilere gelince, 0.9.2 yamasının yayınlanmasıyla birlikte geliştiriciler şimdiden 3.000’den fazla hesabı engelledi. Dürüst olmayan oyuncuları yasaklamaya devam edecekler. 0.9.3 Yaması da yayınlanması beklenmektedir. Arabaları özelleştirmek için yeni seçenekler ve yeni yarış türleri ekleyecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.