Android

Sly Cooper: Thieves in Time Android Kurulum ve Oynama Yöntemi

Sly Cooper: Thieves in Time oyununu Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz. İşte kurulum ve oynama talimatları.

Sly Cooper: Thieves in Time, Sucker Punch Productions tarafından geliştirilmiştir. Sanzaru Games tarafından PlayStation Vita ve diğer platformlar için yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, ünlü suçlu rakun Sly Cooper ve ekibinin zaman yolculuğuna çıkarak tarihi dönemlerde çeşitli hırsızlık maceraları yaşamasını konu alır. Oyuncular, Sly ve arkadaşlarının kontrolünü ele alarak farklı karakterlerin becerilerini kullanmaktadırlar. Zorlu bulmacaları çözmeli, düşmanları alt etmeli ve hazine avına katılmalıdır.

Oyunda karakterlerin tarihi dönemlere yolculuk yapabilmesi, oyunun temel mekaniği olan zaman manipülasyonunu mümkün kılar. Grafikleri ve oynanışıyla beğenilen bu oyun, Sly Cooper serisinin hayranları için heyecan verici bir deneyim sunar. Oyunda Türkçe dil desteği bulunmaktadır ve tamamen Türkçe dublaj şeklinde sunulmuştur.

Android’de nasıl oynayabilirim?

Oyunu Android cihazlarınızda oynayabilmek için, buradaki linkten Vita3K emülatörünü Android cihazlarınıza kurmanız gerekmektedir. Linke gittiğinizde ayrıca kurulum videosuda yer almaktadır.

Oyunu nasıl başlatabilirim?

Sly Copper oyununu başlattığınızda direk olarak yeni oyun seçeneği ile başlatamazsınız. Bunun sebebi Vita3K emülatörünün Android sürümünden kaynaklandığını düşünmekteyiz. Oyunu başlatabilmek için Oyun yükle seçeneğini kullanmanız gerekmektedir. Ancak bu da başlı başına bir sorundur. Çünkü ilk defa oyunu oynayacak oyuncuların kayıtlı bir oyun verisi bulunmamaktadır.

İşte bu kısımda ben araya giriyorum ve sizinle oyunun save dosyasını paylaşıyorum. Bu save (kayıt verisi) sayesinde Oyun yükle seçeneği ile oyuna başlayabileceksiniz.

Oyunu nasıl indirebilirim ve save dosyasına nasıl ulaşabilirim?

Oyun başlatma seçeneğine bastıktan sonra Vita3K uygulamasının çökmesi sorununa çözüm buldum. Sorunu düzelttim.

Oyunu ilk olarak Vita3K PC uygulaması üzerinden oynadım. Daha sonra oyundaki ilerlemeyi kaydettim. PC’deki dosya kaydetme dizini C:\Users\user\Documents\PS Vita\ux0\user\00\savedata\BCUS98247

Bu dizinden kaydettiğim oyun verilerini kopyalayıp Android cihazımda aynı dizine ekledim.
android/data/org.vita3k.emulator/files/vita/ux0/user/00/savedata/BCUS98247

Tüm bunları sorunsuz bir şekilde yaptığınızda yeni bir oyuna başlamak yerine oyunu başlatın ve kayıtlı oyun verilerini yükleyin.

Oynamaya başlayacaksınız.

Not: BCUS98247 isimli kayıt dosyası Sly Cooper: Thieves in Time (v1.01) [EU] [PCSF00207] kodlu oyun içindir. Bu dosya uzantısı diğer bölgelerdeki oyunlarda farklılık gösterebilir.

İndirme Linkleri

Sly Cooper: Thieves in Time (v1.01) [EU] [PCSF00207] Cestina, Polski, Russian, Turkish

Game: https://mega.nz/file/qJIxXYwK#cGOerEFIcH0Pj6D8S-h35lv_OmdMcBYs2QOfag8pzNM

Save File: https://www.mediafire.com/file/2jvezavel8v6a1a/BCUS98247.zip/file


Sly Cooper: Thieves in Time (v1.01) [USA] [PCSA00068] English

Game: https://www.ziperto.com/sly-cooper-thieves-in-time-ps-vita-vpk/

Save File: https://www.mediafire.com/file/4ddivmtekuxe9g1/BCUS98247.zip/file

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.