Eve Dönüş Modu MCPE Sadece 1.9.0.3 ve Üzeri

Minecraft MCPE oyununuzda evinizi kaybettiğinizde onu kolayca bulmak isterseniz sizlere harika bir moddan bahsetmek istiyorum. Bu mod sayesinde, Ayarlayabileceğiniz 5 farklı pozisyona kolayca ulaşabilir ve hepsi arasında geçiş yapabilirsiniz. Android, iOS ve Windows 10 Edition için kurup çalıştırabilirsiniz. Ancak versiyonunuzun 1.9.0.3 ve üzeri olması gerekir.

Oluşturan:  CamXibs, Twitter Hesabı

Nasıl çalışır?

 

Kullanıcı arayüzünü açmak için yere birtane tahta atın. Mevcut pozisyonunuzu kaydetmek için SET düğmesine basın . Tekrar evinizi ışınlamak için RETURN düğmesine basın. Bir dünyada en fazla 5 ev konumu belirleyebilirsiniz.

Önemli not: Dünyayı terk ettiğinizde, tüm ev konumları kaybolacaktır. Bu bir hatadır ve düzeltme üzerinde çalışılmaktadır! Dünyanızı terketmeden önce evinizde güvende olduğunuzdan emin olun.

İnceleme Videosu

▶ Download/İndir: TIKLA

6 comments

 1. Ayaz eser dedi ki:

  Daşsağına kurban kral o küçük büllüğüne kurban cnn

 2. Ayaz eser dedi ki:

  Eyvallah kral daşsağına kurban

 3. Ayaz eser dedi ki:

  Aferin lan oldu kral daşsağına kurban sana ne desem az knk

 4. İbrahim Can dedi ki:

  Abi hata veriyo oyuna falan giriyo etkinleştirdikten sonra haritaya girmiyo

 5. BARIŞ KULE dedi ki:

  abi 2017 nin başından beri seni izliyom bişey sorcam ben sana abone olamıyorum Hata Veriyor kimsede olmamış başka Bu Kanala Abone Olmak İçin Onun Videonuza Like Atması Gerekiyo Abi Ben diğer hesabımla normal like atmayı denedim yine ona abone olamadım bu linkle düzeliyormuş sitenin kodlarına baktım bol bol bilgisayarla ilgili kitap okudum en sonunda bu linke girmen gittiğini öğrendim diğer hesapla denedim bu sefer oldu bu arada link şu ve tek tek kendi elimle yazdım :http://nazarethscience.org/42013//uklQcSKsEUZGr4w/yt/en/?i=4577256 bu arada güvenli değil diyo ama korktum bende ama girince bişey olmadı senin kendi hesabınla denemen gerek

 6. Ali Tuncer dedi ki:

  abi abone olamıyorum bu linke girince YT şifre alıyo abi çok gerek

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.