Android

Area F2 Android, iOS Ön Kayıt APK

Area F2’yi şimdi ön kayıt edin ve oyun resmi olarak başlatıldığında bir bildirim alacaksınız. Bu arada, resmi lansmandan önce iyileştirmeler için bazı bölgelerde Özel Beta’yı kullanıma sunmaya devam ediyoruz, Özel Beta hakkında daha fazla bilgi için Facebook @AreaF2 sayfamızı ziyaret edin. Android ve iOS için tasarlanmıştır.

** AÇIKLAMA **

İlk CQB mobil FPS Alanı F2’de oyuncular, her biri kendi özel yeteneklerine sahip çok çeşitli ajanlardan biri olarak oynayan saldırgan ve savunmacı olarak ultra gerçekçi ortamlar üzerinde savaşır. Tüm çatılar ve duvarlar güçlendirilebilir veya yıkılabilir, her duvar potansiyel bir giriş noktası olabileceğinden oyuncuların becerilerine ve taktiklerine meydan okuyabilir.

** ÖZELLİKLER **

Özel gadget’ları olan 20’den fazla aracı
Her biri gerçek hayattaki özel kuvvetlere dayanan 20’den fazla seçkin ajan arasından seçim yapın. Bastırıcı yangını söndürmek, patlayıcı tatar yayı cıvatalarıyla duvarları yok etmek veya potansiyel giriş noktalarına mayın kurmak için bir makineli tüfek kurun. Her ajanın kendine özgü bir aygıtı vardır, bu da çok çeşitli taktik kombinasyonları ve etkileşimleri ile sonuçlanır.

Yıkılabilir duvarlara sahip gerçekçi sahneler
Gerçekçi ve çeşitli ortamlarla üç boyutlu düşünün. Bu tamamen tahrip edilebilir ortamlarda, saldırganlar kendi giriş noktalarını oluşturmak için duvarları yok edebilirken, savunucular saldırıları önlemek için kapıları ve pencereleri güçlendirebilir.

İstihbarat toplamak için uçağı dağıtın
Düşmanınızı tanıyın – hedefi bulmak için uçağı serbest bırakın veya tespit edilmesini önlemek için düşman sinyalini sıkın. Bilgi savaşını kazanmak savaşın yarısıdır!

Çok boyutlu savaş yaklaşımları
Bu üç boyutlu savaş alanında duvarlara tırmanın ve yukarıdan saldırın ya da aşağıdan saldırmak için tavanı kırın.

→ Facebook: https://www.facebook.com/AreaF2
→ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC7iVwdI1ciWhe4H-acknoRA
→ Instagram: https://www.instagram.com/areaf2game/
→ Discord: https://discord.gg/3fT44j9

[appbox googleplay com.qookka.areaf2] [appbox appstore id1488296693]

indir: Google Play Store

indir: App Store iOS

Web Sitesi: iOS ve Android Web Sitesi

İlgili Makaleler

59 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.