Genel

Bullet Force iOS, Android İndir

Mobil platformlarda oynayabileceğiniz eşsiz FPS oyunlarından biri olan Bullet Force, iOS ve Android Platformlar için ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Takım Ölüm Oyunu, Herkes Tek, Bayrak Kapmaca ve Silah oyunu gibi toplamda 4 farklı oyun modunun yer aldığı Bullet Force oyununda 20 kişiye kadar aynı haritada oynayabileceğiniz seçenekleri bulunuyor.

Özelleştirilebilir silahlar, Dürbünler, susturucular, geri tepme kabzaları ve silah kaplamaları gibi birçok yeni ekipman ile silahınıza güç katabileceksiniz. Oyun esnasında kazandığınız paralar ile marketten kasa satın alabilir veya silahlarınıza yeni şeyler alabilirsiniz. Bunun gibi çok daha fazla seçeneğin yer aldığı Bullet force oyununu bilgisayardan oynayabilmek için de aşağıdaki videoyu izleyebilir, klavye ve mouse ayarlarını nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Video İnceleme

▶ Bullet Force Android/İndir: TIKLA

▶ Bullet Force iOS/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.