Android

Farm Punks Android, iOS

Mobil platformlar için hazırlanmış şirin mi şirin bir oyun var. Şuan için sadece Android için olsa da ilerde iOS platformuna da gelmesi bekleniyor.

🍎 Sıradan Bir Meyve Bahçesi Değil… 🍎

İnek yetiştir, uzay gemisi uçur, tatlı marifetler sergile ve bir elmayı bir milyar dolara sat; daha önce böyle çiftçilik yapanı görmedik.

💥 Meyveni top arabasından fırlat ve yuvarlaya yuvarlaya zenginleş! 💥

Meyveni çeşitli dağ arazilerine fırlatmak için basit kaydırma kontrollerini kullan; ne kadar çok yuvarlanır, zıplar ve uçarsan o kadar çok para kazanırsın!

💵 Paraları Götür! 💵

Ağaçları yükseltmek için meyve sat, araç inşa etmek için parça topla ve meyveleri daha da uzağa fırlatmak için top arabanı yükselt!

🌳 Yetiştir, Topla ve Keşfet! 🌳

Keşfedebileceğin 80’den fazla acayip meyve ve yetiştirebileceğin 30’dan fazla ağaç ile umulmadık olan şeylerin artık umulmadık olmadığını fark edecek ve meyve bahçeni büyütebildiğin kadar büyütebileceksin!

🏆 Arkadaşlarına meydan oku! 🏆

Google Play başarıları ve oyun içi liderlik tahtası sayesinde bitki bilginle hava at ve sıralamalarda yukarılara tırman!

[appbox googleplay com.noodlecake.farmpunks]

Download Google Play Store Android

Download iOS (Yakında)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.