Genel

Metal Slug Awakening Çin’de Android ve iOS için yayınlandı

Metal Slug Awakening, Çin’de iOS ve Android’de kullanıma sunuldu. Bir sonraki çıkış küresel sürüm olacak.

Metal Slug Awakening, mobil bir nişancı oyunudur ve Metal Slug hayranlarına bir aşk mektubudur. Oyun Çin’de piyasaya sürülürken, bu nedenle İngilizce yerelleştirmesi yoktur. Bir QQ hesabına veya WeChat hesabına da ihtiyacınız olabilir. Dil yeterliliği gerekmez – Tencent sesli diyaloglar ve kısa ara sahneler eklese de, oyuncuların hızlı seviyelerden geçmesi ve hareket eden her şeyi vurması gerekir.

Oyuncu, Metal Slug Awakening’deki seviyeleri tamamlamak için seviye atlama karakterleri ve nadir ekipman için malzeme alır. Eğitim sırasında temel noktalar öğrenilebilir. Ve yeni karakterler elde etmek için engellenmeleri gerekir. Bunu yapmak için etkinlikler sırasında oyuncular özel parçalar toplar.

Metal Slug Awakening’deki oynanış bölümlere ve görevlere ayrılmıştır. Ayrıca özel bir temelde NPC’lerle etkileşim kurabilirsiniz. Ateşli silahlara ek olarak, mini patronlara ve onların minyonlarına ölümcül hasar vermek için bir bıçak ve hatta bir ultisi kullanabilmenize sevindim.

Metal Slug Awakening’in geliştiricileri, müzik eşliğinde ve mavi kristalleri toplama (çok puan verme) yeteneği ile farklı araçlarda geziler üzerinde de çalıştılar. Kurtarılan rehineler, düşmandan kurtulmaya memnuniyetle yardımcı olacaktır. Ancak şimdi, ilk görevden sonra patronlar çok fazla hasar veriyor ve “Devam” şansı sınırlı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.