AndroidiOS

Boxing Star: KO Master Android APK

Mobil oyun Boxing Star: KO Master, Güneydoğu Asya’da Android için kullanılabilir. O kadar güzel bir oynanışı var ki UFC Mobile 2’yi kaldıracaksınız.

Boxing Star: KO Master, Google Play’de ortaya çıkan bir arcade oyunudur. İçinde, düşman saldırılarından kaçmak ve aparkatlarla kancalar uygulamak, düşmanı halkada ve sokakta kesmek zorundasınız. Zafer için en iyi ekipmanı alırsınız ve ayrıca büyük boks dünyasında bağlantılar kazanırsınız.

Boxing Star: KO Master’da seviye atladıktan sonra PvP maçlarına katılmanız gerekiyor. Bir rakip aramak için özel bir para birimi harcanır ve rakip o kadar güçlü olabilir ki en az 1 atlatmak zaten bir zevktir. Bu oyun harika grafiklere sahip değil, ancak arayüz güzel, ayrıca aynı UFC Mobile 2’ye kıyasla birçok hareket ve animasyon var.

Boxing Star: KO Master, açılması zaman alan ganimet kutuları ekledi. Modlara gelince, arsaya ek olarak:

ana lig;
Olaylar;
“İlk nakavta kadar” (muhtemelen bir tür battle royale).

[appbox googleplay com.majamojo.android.boxingstar&gl=id]

Download Android APK (Telegram)

Download Android APK (Apkcombo)

Download Android (Google Play Store – Endonezya)

Download iOS (bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.