AndroidiOS

Harry Potter Magic Awakened Android, iOS ve PC çıktı

Harry Potter Magic Awakened sunucuları 27 Haziran’da açılacak. Şimdiden Android, iOS ve PC için indirebilirsiniz.

Harry Potter Magic Awakened 27 Haziran’da iOS, Android ve PC için çıkıyor. Yayıncı, PC istemcisini ve Android sürümünü resmi web sitesi aracılığıyla indirmenize izin veren NetEase Games’tir ; iOS’ta oyun sayfası ABD, Polonya ve Rusya Federasyonu dahil birçok ülkeden kayboldu.

Harry Potter Magic Awakened’ın PC sürümü yaklaşık 16 GB ağırlığındadır. .exe dosyasını yönetici aracılığıyla çalıştırmanızı tavsiye ederim. Küresel sürümle ilgili pek çok haber beklemeye değer. Test edenler bunun Çince sürümden farklı olduğunu söylüyor.

Harry Potter Magic Awakened’ı diğer Harry Potter mobil oyunlarıyla karşılaştırdığımızda, benzersiz bir sanat stiline sahiptir ve oynanışı, Hogwarts’ı keşfetme ve Harry Potter kitaplarından ve filmlerinden öne çıkanları hatırlama yeteneği ile PvE ve PvP’ye bölünmüştür.

Oyunda, Profesör Snape ve McGonagall’a ek olarak neşeli bir Hagrid’e sahip olacak. Ayrıca NetEase Games ve Warner Bro , öğrenci ve öğretmen saflarında yeni karakterler vaat ediyor.

Ön Kayıt Ödülleri

Harry Potter Magic Awakened

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.