AndroidiOS

Fifa 23 Mobile Şampiyonlar Ligi, Avrupa ligi, Konferans Ligi ve 2022 Dünya kupası ile geliyor

FIFA Mobile 2022 , geliştiricilerin Yönetici Modu, Hileciler ve Etkinlik Sorunları ile ilgili olarak dile getirilen sorunlar üzerinde sıkı çalıştığı belirtiliyor. Bunu resmi bir yazıyla duyurdular . Ayrıca geliştirme ekibi, FIFA Mobile hayranları için uzun süredir rutin hale gelen etkinliklerde iyileştirmeler üzerinde yorulmadan çalışıyor; Ayrıca EA, dürüst olmayan oyuncularla başa çıkmak için hile karşıtı korumayı güçlendirecek.

FIFA Mobile’ın yeni versiyonunda bile çok daha akıcı bir oynanış sunacak ve çevrimiçi maçlarda ve hatta PvE’de yaşanan gecikmelerle ilgili sorunları ortadan kaldıracaklar. Ve evet, sonraki etkinlikler daha topluluk dostu olacak, örneğin EA en az 3 UEFA grup aşamasını, yıllık Scream takım etkinliğini ve hatta 2022 FIFA Dünya Kupası’nı tanıtacak.

FIFA Mobile 2023’e gelince, kaynaklarımız bunun Ocak 2023 gibi erken bir tarihte yayınlanabileceğini söylüyor. Bundan önce, geliştiriciler Kanada ve Hindistan’da FIFA Mobile test sürümünü duyurdular. Değişiklikler arasında, futbol kulüplerinin kompozisyonunda bir güncelleme ve “gelişmiş geçiş” adı verilen yeni bir özellik bulunuyor.

Sevgili FIFA Mobil Topluluğu,

Yönetici Modu düzeltmesiyle ilgili herkesin sabrını takdir ediyoruz. Şimdi tekrar çevrimiçi oldu ve Division Rivals’ın 3. sezonu başladı. Ne yazık ki, önceki Division Rivals sezonundan herhangi bir liderlik sıralamasını taşıyamadık. Bu sorunun yarattığı etkiyle ilgili samimi anlayışımızı ifade etmek için her oyuncuya bir hediye gönderildi.

Daha Akıcı Oynanış

Daha olumlu haberlere gelince, bazılarınızın PvE, Head to Head ve VS Attack’ta gördüğü kekemeliğe değinildi. Bu, küresel olarak kullanıcıları etkileyen bir şeydi ve bu düzeltmenin daha sorunsuz bir oyun deneyimi sunacağını umuyoruz. Bazı kullanıcıların H2H’de hala bağlantı ve gecikme sorunları yaşadığını anlıyoruz ve bu sorunları zaman içinde iyileştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Oyun deneyiminizin mümkün olduğunca sorunsuz ve eğlenceli olmasını sağlamak için her zaman çalışıyoruz.

Sıradaki ne

FIFA Mobile için sırada ne var? Yaklaşan etkinliğin üç büyük UEFA Kulüp Müsabakasına odaklanacağını paylaşabiliriz: UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi. Avrupa’daki büyük kulüplerden oyuncular kazanabilecek ve ekstra ödüller için grup aşaması maçlarını oynayabileceksiniz. Bu etkinliğin ve Değişimlerinin oyuncular için daha faydalı olduğundan emin olmak için son topluluk geri bildirimlerini alıyoruz. Yaklaşan etkinlikler için hepimiz çok heyecanlıyız!

FIFA Mobile’ın önümüzdeki birkaç ayında mağazada çok şey var:

 • Grup Aşaması Meydan Okuyanlar Etkinliği şunları içerir:
  • UEFA Şampiyonlar Ligi
  • UEFA Avrupa Ligi
  • UEFA Avrupa Konferans Ligi
 • Aşağıdakiler dahil Kanada ve Hindistan için Sınırlı Beta:
  • Güncellenmiş Oyuncu Veritabanı
  • Yeni Gelişmiş Pas
 • Yıllık Çığlık Takımı Etkinliği

Ve son ama en az değil…

 • FIFA Dünya Kupası 2022™ Etkinliği ! 

Sezon Haberleri

Birçoğunuzun sezonun geleceğini merak ettiğinizi biliyoruz. Bir sonraki Geliştirici Ekibi makalemiz, sırada ne olduğu hakkında daha fazla ayrıntı sağlayacaktır. Ekip gelecek konusunda hevesli ve umarız önümüzdeki yolculuğa hazırsınızdır!

FIFA Mobil Topluluğunun önemli bir oyuncusu ve önemli bir parçası olarak devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz. 

-Fifa Mobil Geliştirici Ekibi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.