AndroidiOS

Wild Arena Survivors, ilk haftasında Ubisoft’a 67 dolar kazandırdı

Wild Arena Survivors – Ubisoft’tan akıllı telefonlar için geliştirilen bir hayatta kalma oyunu. Yabancı yayınlar , Wild Arena Survivors karşısında “yeni IP”nin aslında deneme çalışması sırasında projenin başarısız performansı nedeniyle ortaya çıktığını bildiriyor. Görüyorsunuz, mobil oyunlar pazarlama, ön kayıt kampanyaları, beta testleri vb. gerektirir; bu, bir izleyici çekmenizi sağlar. Ama Ubisoft bunların hiçbirini yapmadı.

Deneme çalışması sırasında, Wild Arena Survivors’ın Far Cry: Wild Call olarak yeniden adlandırmak için yeterli “organik trafik” (basit bir şekilde – oyuncular arasında popülerlik) almadığı ortaya çıktı. Bu nedenle, şimdi Ubisoft projenin maliyetlerini telafi ediyor, Sensor Tower verilerine göre, App Store’da oyunun ilk haftasında 3.000 kez indirildiğini ve gelirinin 67 dolar olduğunu bildirdi. İşte projenin en popüler olduğu ülkeler:

  • Fransa;
  • Rusya;
  • Tayvan.

Download Android, iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.