AndroidiOS

İkinci Dünya Savaşı hakkında iOS ve Android için en iyi mobil oyunlar

Mobil oyunlar son dönemlerde sadece online çevirim içi hizmetlere yönelmiş ve aslında beklediğimiz İkinci Dünya savaşı oyunlarını gerçek hikayesi ile soluksuz oynayacağımız yapımlar yerini oyun içi satış yapan projelere bırakmış durumda. Bu da oyunlar her nekadar Dünya Savaşı olarak piyasaya sürülse de özensiz ve savaş hissinden uzak duygusuz oyunlar ile bizleri karşılıyor.

Kards Mobil

İlki, PvE ve PvP içerikli harika bir kart oyunu olan KARDS Mobile. Hearthstone gibi arcade ve fantezi projelerinden farklı olarak, İkinci Dünya Savaşı’na katılan ülkelerden birinin – SSCB, Almanya, ABD, Japonya ve Büyük Britanya’nın komutan rolünü üstlenmelisiniz. Ana kart buna bağlıdır, aynı zamanda düşmanın vuracağı yüzdür . Diğer kartlar üç türe ayrılır – birimler, siparişler ve karşı önlemler. Evet, birimleri ön hatta veya arkaya yerleştirmek için kredi harcamanız gerekiyor , bunlar ayrıca sahada bulunan kartları hareket ettirmek veya saldırmak için de kullanılıyor.

Bir deste oluştururken ilginç bir an, ana güce ek olarak, 12 kart daha eklemek için dost bir ulus seçebilmenizdir. Artılardan, kartlarda mükemmel görüntüler ve sürekli güncellemeler olduğunu not ediyorum. Artık KARDS Mobile, yalnızca Android’de beta biçiminde mevcuttur, ancak bunu PC’de de deneyebilirsiniz.

Download Android

Tank Company Mobile

Nihao, tankerler! Çin projesi Tank Company Mobile, Wargaming’in Rusya ve Beyaz Rusya’dan ayrılmadan önce asla ekleyemediği gerçekçi grafikler ve hatta toplar sunacak. Mini oyunlar iptal edilmemiş olsa da, oyuncular 15’e 15 savaşta yer alır. Ayağınızın altındaki zemini hissettiğiniz anda, kendinizi reyting dövüşlerine sokabilirsiniz. Güçler arasında sadece SSCB, Almanya ve ABD var; bazıları prototip olan temalı tanklara sahipler.
Tank Company Mobile’ın BDT ve Avrupa’da test edilmesi hakkında bilgi bekliyoruz. Geliştiriciler, Beceri Testi modunu bir sonraki OBT’ye eklemeyi planlıyor. Eh, oyunun versiyonu güncel olacak, bu yüzden yeni Alman ve Sovyet ağır tanklarını bekleyin. Daha da iyisi, en son haberleri alan ilk kişi olmak için AppTime’da bu oyuna abone olun.

Download Android, iOS

Company of Heroes

Gerçek zamanlı stratejiler, diğer adıyla RTS, akıllı telefonlarda nadir bulunan konuklardır. Ancak yayıncı Feral Interactive, Company of Heroes’un klasik bölümünü dokunmatik ekranlara getirmeyi başardı. Ana olaylar, Normandiya çıkarmalarıyla ilgili bir video ekiyle başlayarak Batı Cephesinde ortaya çıkıyor. Rakip Cepheler ve Cesaret Masalları eklerini satın alırsanız, İkinci Dünya Savaşı’nı hala Almanların bakış açısından görebilirsiniz. Genel olarak, yüksek zorlukta bahis yapmamak daha iyidir, çünkü ilk görevlerden itibaren bir düşman telaşı size koşar ve kışlalar kendilerini inşa etmez. Evet, tek dokunuşla otomatik savaşlar ve iyileştirmeler yok – her birliğe tanklar ve makineli tüfekler arasında manevra yaparak ayrı bir düzen verilmelidir.

Ancak birimleri pompalayabilirsiniz – savaşta terfi alırlar, ancak baskıcı ateşin altına düştüklerinde artık kurtuluş umudu yoktur. Mobil versiyona gelince, komutlar özel bir tekerlek tarafından veriliyor ve dikenli tel takmak sizi 45’teki Almanlar kadar terletmeyecek. Keşke grafikler düzeltilseydi, aksi halde Company of Heroes 2006’dan beri daha güzel olmamıştı.

Download Android, iOS

World of Tanks Blitz

Elbette Çinliler, Avrupalı ​​geliştiricilerden daha iyi ve daha hızlı şeyler yapabilirler, ancak World of Tanks Blitz, tonlarca nefrete rağmen hâlâ herkesin favorisi. Neden öyle? Örneğin, arka ışığın veya “ampullerin” olmadığı gerçekçi savaşlar sunar ve ganimet kutularında, Sovyetler Birliği mühendislerinin ve tasarımcılarının yalnızca hayalini kurduğu kalın zırhlı tank avcıları alabilirsiniz. Ayrıca, düzenli etkinliklerle oyuncular, düşmanı daha doğru bir şekilde geçmek için kolayca bonus günler, nadir güçlendiriciler ve hatta altın kazanabilirler.

Çalılarda oturmanın işe yaramayacağına sevindim – haritaların küçük boyutu ve sanat eksikliği nedeniyle, oyuncular birbirleriyle yüzleşmek zorunda kalıyor, manevra yapıyor ve düşmana tanklarının en zırhlı kısımlarını gösteriyor. Pekala, eğer daha fazla arcade istiyorsanız, Mad Games moduna katılabilirsiniz. İçinde oyuncular 10 yetenekten birini alır – görünmezlik, vampirizm, ışınlama vb.

Download Android, iOS

World War Heroes: WW2 Shooter

Görünüşe göre İkinci Dünya Savaşı ile ilgili bir atıcıda ve hatta akıllı telefonlarda tank olamaz. Ama hayır – eğitimde bile demir bir ata oturmamıza ve düşmana ateş etmemize izin verilir. World War Heroes beş sınıf sunar – saldırı uçağı, izci, keskin nişancı, makineli nişancı ve doktor. Her birinin ayrı bir pompalaması var, savaş alanındaki hasar ve etkinlik buna bağlı. Tabii ki, ya internetin düşük olması nedeniyle ya da ilk buz pateni pisti nedeniyle, bize karşı ve bizimle birlikte sadece botlar oynayacak. Onlara ateş etmek bir zevktir – kafaya nişan alın ve vesikalık vuruş sayılır. Savaşlar küçük haritalarda gerçekleşir ve yeniden doğduktan sonra hiçbir güvenlik açığı yoktur. Bu nedenle, çoğu maç, düşmanı yumurtlama alanında sıkıştırmaya dönüşür .

World War Heroes, düşman silahlarını alma ve hatta düşmanı ilk darbede yok eden bir küreğe geçme yeteneği ile otomatik nişan alma ve otomatik ateş etme özelliğine sahiptir. Daha fazla altın elde etmek istiyorsanız – bu premium bir para birimidir – sözleşmeler satın almanız gerekir, bunlar aynı zamanda günlük görevlerdir. Pekala, Battle Pass, askerler için ayı tuzakları, el bombaları ve görünümler gibi premium öğeler elde etmenizi sağlayacak. Ve en gelişmiş dövüşçüler klana katılacak ve arkadaşlarıyla omuz omuza savaşacaklar.

Download Android

Download iOS

Ghosts of War: WW2

Ghosts of War: WW2, çok modlu bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Bunlar arasında takım savaşı, “Herkese Karşı” ve kraliyet savaşı var. Birkaç harita var ve her biri II. Dünya Savaşı’nın farklı kilometre taşlarına atıfta bulunuyor – Normandiya, Cezayir, Paris’in bir banliyösü vb. Tabii ki, çekim yaparken çıkan sesler öyle ama her haritadan sonra rütbemizi yükseltiyoruz, ayrıca jeton ve deneyim kazanıyoruz. Geliştiriciler her güncellemede yeni karakterler ve kamuflajlar ekliyor. Şimdiye kadar testler, turnuvalar, klanlar ve belirli bir Ön Cephe modu eklememiş olmaları üzücü. Bu nedenle, hızlı savaşlara katılmak ve bağışlarla özel tekliflere bakmak için kalır.

Ghosts of War: WW2’nin avantajlarından, akıllı telefon standartlarına göre grafikleri ve büyük haritaları not edeceğim. Daha fazla araç eklenirse, mini bir Savaş Alanı olurdu. Uluslara gelince, bunlardan birkaçı var – Sovyetler, Fransa, Büyük Britanya, ABD, Japonya ve Almanya. Bir askerin derisine ek olarak, bıçak veya el bombası gibi ek bir silah seçebilirsiniz.

Download Android

Download iOS

World War 2 – Battle Combat

Modern akıllı telefonlar için yalnızca ultra grafikler ve 120 FPS’ye kadar ince ayar yapabilen başka bir nişancı. Gruplardan bize Japonya, SSCB, ABD ve Almanya teklif ediliyor. Birçok mod vardır ve bunların her birinde pompalama için gerekli malzemeleri ve deneyimi toplayabilirsiniz. Liste, Rastgele ve Takım Savaşları, Noktayı Ele Geçirme, Knives Out Modu ve Ölüm Maçı’nı içerir. Haritalarda oyuncular iki takıma ayrılır ve siperlerde koşarlar. Evet, 2. Dünya Savaşı’nda otomatik ateşleme ve otomatik nişan alma özelliği vardır, ancak bu kapatılabilir.

Toplamda, oyun bir maçta 5 harita ve 10’a kadar dövüşçü sunuyor. Bir klan oluşturup lider panosunda zirveye çıkabildiğinize, hatta rastgele karışmamak için arkadaşlarınızla özel bir odaya girebildiğinize sevindim. Eksilerden yalnızca çekim seslerini ve içerikle ilgili nadir güncellemeleri not edeceğim. Eh, seviyedeki bir artışla, denge premium oyuncular yönünde ağır basar.

Download Android

Download iOS

Second World War

Sonunda, oyunu konuşan bir isimle bıraktım – İkinci Dünya Savaşı . İçinde, rakipler hızlı savaşlarda rekabet ederek birbirlerinin üssünü ele geçirmeye çalışırlar. Düşman ordusu ve savaşın sisleri bunu yapmalarına izin vermiyor. Bu arada grafikler ve animasyonlar 2000’li yılların başından kalma bir PC oyunu oynuyormuşsunuz gibi yapılmış. PvP’ye ek olarak, askeri operasyonlardan geçmemiz teklif edildi, onlar da arsa şubeleri; içlerindeki ana görev, ayrılan süre içinde kazanmaktır.

Geliştiriciler, tarihsel doğruluk ve Ukrayna ve Beyaz Rusya için yaz savaşlarından Berlin’in ele geçirilmesine kadar II. Dünya Savaşı’nın tüm aşamalarından geçme fırsatı vaat ediyor. Doğu ve batı cephelerini de ziyaret edebilirsiniz. Oyunda 100’den fazla askeri teçhizat türü bulunuyor ve her bir birim benzersiz özelliklere sahip. Öyleyse T-34 ve Alman Tiger’a binmeye hazırlanın.

Download Android

Download iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.