Android

Hard Racing – Custom car games Android

Drift Legends ve JDM Racing araba özelleştirme oyunlarının yaratıcılarından yeni bir drag yarışı simülatörü. KEÇİ arabaları, heyecan verici araba ayarlama oyunları ve gerçek yarış havası! Araba değiştirme oyunlarını seviyorsanız ve yarışta kendinize meydan okumak istiyorsanız, zorlu araba sürme simülatörümüze hoş geldiniz!

Hard Racing, bir 3D drift çevrimiçi çok oyunculu ve tek kişilik oyundur. Eski usul araba ayarlama oyunları ve motor sporları simülatörlerinin en iyi gelenekleriyle oluşturulmuştur. Fiziğin ve araba ayarının maksimum gerçekçiliğine sahiptir.

Efsanevi arabaları ve heyecan verici parkurları özelleştirin. Kişiselleştirilmiş arabanızı havalı rakiplerle kısa mesafelerde sürün. Arkadaşlarınızla çevrimiçi drift yarışı çok oyunculu oynayın veya çevrimdışı tekler oynayın. As ol!

ÖZELLİKLER:

  • – gerçekçi kontrol fiziği her araba için benzersiz
  • – destansı araba kazalarının ve hasarların
  • – Tek Kampanya ve Etkinliklerde çok sayıda meydan okuma
  • – lider panosu ve ödüllerle
  • – son derece ayrıntılı harika arabalar, yollar ve görsel efektler
  • – 3B ayar seçenekleri: rengi, görünümü, çıkartmaları, jantları, lastikleri ve gövde kitlerini özelleştirin
  • – yükseltmeler: nitro, turbo, ara soğutucu, emme, egzoz ve diğerleri
  • – yenilmiş rakiplerden toplanacak kupa plakalar
  • – orijinal atmosferik müzikler ve gerçek motor sesleriyle son derece ilgi çekici kısa mesafeli araba yarışı simülatörü
  • – nefes kesen zaman öldürücü

‘de bağımlılık yapan ve basit oynanış

Harika çevrimiçi drift araba oyunları için heyecan verici modlar

Günlük Etkinlikler

Günlük Etkinlikleri tamamlayın ve ödül olarak efsanevi bir yarış arabası kazanın. Yalnızca dış görünüşünü özelleştirebileceğiniz ancak tamamen yükseltebileceğiniz havalı GOAT araçlarının eksiksiz bir koleksiyonunu toplayın. Arabanızın kapsamlı ayar seçenekleri, rakiplerinizden daha iyi performans göstermenizi sağlar. Hızlanmak için Nitro’yu ve drift yapmak için el frenini kullanın.

Tek Kariyer

Zamanlı saldırısürükleme, hayatta kalma, kontrol noktaları, sürat koşusu ve klasik sokak yarışı modlarında oynayın. Kazandığınızda ödüller, arabanız için çeşitli özelleştirme öğeleri alırsınız. Kariyerin her bölümünde ana ödül, arabanız için benzersiz gövde kitidir.

Çok oyunculu

Herhangi bir oyuncuya meydan okuyun ve rekorlarını kırın. Global liderlik tablosu, diğer oyuncuların tur sürelerini gösterir. Her hafta, ilk 5 oyuncu bir ödül alır – başka hiçbir yerden alınamayan eşsiz bir araba. Motor sporları topluluğumuzda gerçek bir zafer!

Mevsimler

1. Sezon çoktan başladı! Öyleyse, şansınızı deneyin ve eksiksiz bir yarış arabaları koleksiyonu toplayın! 1995-2000’lerin arabalarını sürerken gerçek havayı hissedin. Yeni pistler, yeni mücadeleler ve 2000-2005’lerden yeni bir araba koleksiyonuyla 2. Sezon yakında hazır olacak.

Öyleyse, motorhead Hard Racing topluluğuna katılın ve bu harika kısa mesafeli araba yarışı simülatöründe lastik yakın! Bu sürüklenme çevrimiçi çok oyunculu oyununu hemen yükleyin ve en iyi sürüş ve araba ayarlama oyunlarınızı oynayın! Bu heyecan verici çevrimiçi drift yarışı çok oyunculu oyununda kendinize meydan okuyun ve arkadaşlarınıza meydan okuyun!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.