AndroidiOS

Frostpunk: Beyond the Ice

Yayıncı NetEase Games, Frostpunk: Beyond the Ice, diğer adıyla Frostpunk Mobile’ın iki gün içinde bölgesel alfa testine başlayacağını duyurdu . Hangi platformlar ve bölgeler katılabilir?

Frostpunk: Beyond the Ice, soğuğun ana düşmanınız olduğu bir mobil hayatta kalma strateji oyunudur. Yakın bölgelerin ısınması için enerji üretmeli, mültecilere sahip çıkmalı ve dilediği zaman dile getirebilen vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını da unutmamalıyız .

Böylece, 20 Nisan civarında bu projenin bölgesel lansmanı başlıyor. Oyun üç ülkede satışa sunulacak: Avustralya, Yeni Zelanda ve Filipinler; Tek kelimeyle Okyanusya. Bu, önceden yüksek hızlı İnternet ile ilgilenmeniz gerektiği anlamına gelir. Platformlara gelince, oyun şimdilik tamamen Android’de piyasaya sürülecek; iOS için sürüm bilgisi yok. Belki desteği daha sonra eklenecektir.

“İlk bölgesel alfa testi” olmasına rağmen, Frostpunk Mobile Güneydoğu Asya’da Ağustos 2021’de Android’de piyasaya sürüldü. Daha sonra oyun için İngilizce yerelleştirme zaten yapıldı.

Sevgili Kaptanlar,

Şu anda Frostpunk: Beyond the Ice’ın bu erken sürümünü bazı bölgelerde sınırlı sayıda oyuncuyla test ediyoruz! Lütfen bu test sürümünün son başlatılan sürümü temsil etmediğini ve oyunu sizin yardımınızla geliştirmeye devam edeceğimizi unutmayın! Sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Frostpunk: Beyond the Ice, Steam’in en çok satan 3 oyunu Frostpunk’ın resmi mobil oyunudur. Oyun sizi ikinci sanayi devrimine geri getiriyor, çarpıcı bir felaket tüm dünyayı vurduğunda ve sadece bir avuç kurtulan kaldı. Lider olarak, halkına liderlik etmeli, son şehri inşa etmeli ve insan ırkı için yanan umut olmalısın!

[Oyun özellikleri]BİR DOOMSDAY TOPLULUĞU OLUŞTURUN VE YÖNETİN
Buzlu kıyametin altında, yaşanabilir donla yüzleşirken türümüz mücadele ediyor. Son derece sınırlı kaynaklarla, tek jeneratörden elde edilen en ufak bir sıcaklıkla, hayatta kalan son bir avuçla, dünyanın son insan uygarlığını yönetmeli ve inşa etmelisiniz.

HAYAT KURTARICI TEKNOLOJİLER GELİŞTİRİN
Hayatta kalmak gelişme gerektirir; gelişme büyük teknolojiler üzerine kuruludur. Doğru planlama ve liderlik ile steampunk teknolojisi şehrimizi büyüklüğe götürecek.

TOPLUMUNUZU KANUNLARLA ŞEKİLLENDİRİN
Şehrinizin hangi yasaları çıkarması gerektiğine karar verin ve onların toplumunuzu şekillendirmesini izleyin! Yok olmayla karşı karşıya kalındığında aşırı yasalar artık aşırı değil!

VATANDAŞLARINIZIN KADERİNİ BELİRLEYİN
Ahlaki soruların doğru cevapları yoktur. Her birine yalnızca sizin kararınız karar verir. Neyin doğru olduğunu belirleyin ve sonuçlarına katlanmaya hazır olun. Her zaman iyi seçin.

BİLİNMEYEN GİZEMLERİN TUNDRASINI KEŞFEDİN
Şehrimizin ötesinde çok şey var. Donmuş topraklar, eski dünya kalıntılarından ve unutulmuş erzaklardan, gezgin hayatta kalanlara ve kayıp hikayelere kadar birçok sır barındırıyor. Onları eve getirin ve parça parça insan uygarlığının ihtişamını yeniden canlandıracağız.

[Bizi takip et]Facebook: https://www.facebook.com/FrostpunkMobile/
Twitter: https://twitter.com/FrostpunkMobile
YouTube:https://www.youtube.com/c/FrostpunkMobile
Discord:https://discord.gg/FUmG7Bdywg
Resmi Web Sitesi: https://www.frostpunkmobile.com/

İndirme Linkleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.